נאבקת למען האוכלוסיות המיוחדות. מזל אוזן מאופקים, אם לשני ילדים עיוורים מלידה, משובצת במקום השלישי ברשימת "תנופה לאופקים" למועצת העירייה בראשות גדעון סבגי.

מזל אוזן ובנה ערן. עשייה ציבורית. צילום פרטי
אוזן (56) נשואה ואמא לערן (32), די.ג'יי, וסהר (30), בעלת תואר ראשון במדעי החברה ממכללת 'ספיר', מכהנת כיו"ר האגודה למען החייל באופקים ומנחה קבוצות בהכשרתה. כיום אוזן מנהלת את תחנת הרדיו 'סהר' שנקראה על שם בתה ביחד עם בנה ערן.

הנושא הקרוב ביותר לליבה של אוזן נוגע לאוכלוסיות המיוחדות, וזה גם מה שדחף אותה להיכנס לפוליטיקה. "אני הולכת לטפל באוכלוסיות מיוחדות, אני שואפת לפתוח בית ספר מיוחד באופקים שייתן מענה לצרכיהם", מספרת אוזן בהתלהבות.

בראיון ל"ידיעות הנגב" שערכנו לפני מספר שנים עם בנה ערן אוזן, הוא דיבר על הצורך לאפשר לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים להתפתח ולהגשים את שאיפותיהם. לשם כך, נוסד רדיו 'סהר', במטרה להעלות את המודעות של בני הנוער המתמודדים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים ושאינם מקבלים מענה חברתי ראוי.

"אותי לא מעניינת הפוליטיקה", אומרת מזל אוזן, בתשובה לשאלה האם היא מודעת למה היא נכנסת, "מעניינת אותי העשייה הציבורית והמטרה היא לקדם נושאים שקרובים לליבי. מה לעשות שהפוליטיקה פוגשת אותנו בכל מיני צמתים ודרכם אנחנו יכולים לקדם נושאים למען הציבור".