צילום: שי שמואלי

כיסאות מוזיקליים במועצת עיריית באר־שבע: אורטל פרלמן־שמואלי תכהן כחברת מועצת עיריית באר־שבע מטעם רשימת "אופק" במקום חבר המועצה יחיאל דהן שפרש כיוון שעבר להתגורר בנתיבות.

במקום דהן הייתה אמורה לכהן במועצה מרים פודחרני, אולם גם היא עברה בימים אלה להתגורר מחוץ לבאר־שבע. דהן כיהן כחבר מועצה מחודש מאי 2014, לאחר שראש רשימת 'אופק' וראש העירייה לשעבר, דוד בונפלד, התפטר מחברותו במועצה. דהן נהג להגיע למרבית הישיבות של הוועדות השונות בעירייה, ונטל חלק נכבד בדיונים, בעיקר בנושאים חברתיים.

פרלמן־שמואלי (30) נשואה ואם לתינוקת בת חודשיים, נולדה בבאר־שבע וגדלה בשכונה ב'. היא פעילה בתנועת הליכוד, ובעבר שימשה כיועצת של השר אופיר אקוניס. חברת המועצה הטרייה היא בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטת בן גוריון, ובעלת רקע במעורבות חברתית בעיר. היא כיהנה בעבר כחברת מועצה באגודת הסטודנטים בבן גוריון, ומוכרת בבאר־שבע כפעילה למען חיות.

חברים בסניף הליכוד בעיר בירכו את פרלמן־שמואלי על מינויה לחברת מועצה, ואיחלו לה שתדע לייצג את העיר ואת תנועת הליכוד בכבוד.

פרלמן־שמואלי הודתה לחברים, ואמרה בין השאר: "קיבלתי בשורה משמחת שאני עומדת להיות חברת מועצת העירייה באר־שבע. אני נרגשת וקצת מופתעת. אני יראת כבוד מהמעמד". פרלמן־שמואלי סיפרה שכמי שנולדה וגדלה בעיר, תמיד חלמה להיות בעמדת השפעה בה תוכל לעזור בכל דבר שאפשר לתושבי העיר.

"אני מבטיחה שאמשיך לפעול בשם הערכים בהם אני מאמינה, ערכי הליכוד של מנחם בגין. אשמח לשמש כתובת לתושבים בכל דבר ועניין. אני כאן עבורכם. בכוונתי לקדם נושאים חשובים בתחומים החברתיים בעיר", אמרה פרלמן־שמואלי.

לרשימת 'אופק' יש שני נציגים במועצה: יוסי בן־עמי, שמכהן בתפקיד מאז תחילת הקדנציה בנובמבר 2013, ועתה מצטרפת אליו פרלמן־שמואלי.