חברת מועצת עיריית באר־שבע, עו"ד כרמית אהרון־אמונה, פורשת מהמועצה לטובת תפקיד חדש: יועצת משפטית של מועצת ירוחם. אהרון־אמונה (40) נבחרה למועצת העירייה בשנת 2013 ברשימת "דרך חדשה" שבראשה עומד ראש העירייה, רוביק דנילוביץ'.

עו"ד כרמית אהרון-אמונה, הודיעה כי היא נשארת להתגורר בבאר שבע. צילום: הרצל יוסף

אמונה זכתה באמון מלא מצדו של דנילוביץ' ומצד חברי המליאה, עובדה שהקנתה לה לכהן בשני תפקידים מרכזיים ורגישים כיו"ר ועדת המכרזים ומחזיקת תיק רישוי עסקים.

אהרון־אמונה זכתה במכרז לתפקיד היועצת המשפטית בירוחם, אולם על אף עבודתה החדשה, הודיעה כי היא נשארת להתגורר בבאר־שבע ואין לה כוונה לעזוב את העיר.

"היתה קדנציה מאוד מעניינת וזאת בזכות ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', שפתח לי את הדלת לפעילות ציבורית. היתה לי הזדמנות לתרום מהידע המקצועי שלי ולהיות שותפה לקידומה ולפיתוחה של העיר באר־שבע", סיכמה את פועלה במועצת העירייה.

בישיבת המועצה שהתקיימה ביום רביעי השבוע, נפרדו חברי המועצה מאהרון־אמונה בהענקת סמל העיר. מיד לאחר מכן, נשבע אמונים הבא בתור ברשימת "דרך חדשה", יצחק אביטאן, שייכהן כחבר מועצה מן המניין לתקופה קצרה יחסית, עד לבחירות באוקטובר 2018.

ראש עיריית באר־שבע רוביק דנילוביץ': "באופן אישי אני גאה בכרמית ושמח שהתקדמה. כרמית הוכיחה שאישה מוכשרת בעלת כישרון ואמביציה רבה יכולה לפרוץ כל תקרת זכוכית. היא תחסר לי מאוד כשותפה אמיתית לעשייה".