סוגיית דו"חות וקנסות בגין חניה אינה יורדת מסדר היום הציבורי בבאר שבע. הלחץ מצד אזרחים, בעיקר ברשתות החברתיות, כנראה עושה את שלו. בישיבת המועצה שהתקיימה אמש (רביעי) ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', הבטיח, כי אם יבחר לכהונה נוספת הוא יבחן את סוגיית החניות מחדש, כאשר כבר עתה ישנם מספר רעיונות שהוצעו והובאו לפניו ונבדקים.

"אני בהחלט חושב שהגיע הזמן לבחינה דקדקנית ומעמיקה בכל סוגיית החנייה, כי העיר גם מתפתחת וגם משתדרגת", אמר דנילוביץ', והוסיף ואמר:"מה לעשות שאנחנו עיר, שהמוסדות האקדמיים נכנסים לתוך השכונות וזה לפעמים קצת פוגע בתושבים, אז עשינו גם פה מהלך שמקל על התושבים, במקום תו אחד אנחנו נותנים שלושה תווים, לפעמים זה מספיק ולפעמים זה לא מספיק".

בעקבות דרישה של חבר האופוזיציה, משה ינאי, להקל על התושבים ולהפסיק להכביד עליו בנושא החניות, דנילוביץ' ציין, כי הדו"חות באים לשמור על הסדר הציבורי ולא השיקול הכספי עומד מאחורי מדיניות זו.

בשלב ויכוח עם משה ינאי, חזר והבטיח דנילוביץ':"אני חושב שזה נכון להתחיל לבחון את הדברים האלה, אבל אני לא רוצה לגזור מזה הון פוליטי ולהגיד "כן השנה נעשה". ראש עיר ראוי שיתנהג בצורה ממלכתית (בשנת בחירות י.ל), אני מבטיח שאם נזכה כולנו לכהן גם בקדנציה הבאה, ראוי לעשות בחינה מעמיקה ואולי להביא לשינויים כאלה ואחרים".

יש לציין, מכיוון שהנושא נמצא בהליך משפטי, ניידות הפיקוח שרושמות דו"חות באמצעות מצלמות לא פועלות בשלב זה.