רשימה על טהרת צעירים ומשכילים תרוץ בבחירות למועצת עיריית באר שבע. את הרשימה, שתרוץ תחת השם"כולנו ביחד", יוביל יוחאי פרץ (37), מנהל פרויקטים בתחום מערכות מידע במרכז הרפואי־אוניברסיטאי סורוקה.

יוחאי פרץ. "נדאג להחזיר את הכוח לתושבים". צילום פרטי

"יש כאן רצון לתקן את חוסר הטיפול בנושאים בוערים שמעסיקים מאוד את הצעירים ותושבי העיר", אומר פרץ בשיחה שקיימנו עימו השבוע, "ולצערי, מועצת העירייה לא נתנה את הביטוי לאותן בעיות: דו"חות חנייה, תעסוקה, שיקום שכונות ותיקות, בעיקר בשיפור הניראות. נדאג להחזיר את הכוח לתושבים באמצעות בחירות לוועדי שכונות שלא התקיימו שנים רבות, ולהגברת הביטחון האישי ברחובות באמצעות השיטור העירוני".

פרץ הינו יליד באר שבע. הוא בעל תואר ראשון במדעי הרוח והחברה ומינהל ציבורי ותקשורת ממכללת ספיר, ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת בן גוריון. "בעיקרון, מדובר ברשימה של צעירים המעוניינים ורוצים לתת במה לזוגות צעירים ולדברים החשובים שקורים בעיר", הוא מדגיש.

יש לציין כי פרץ נמנה עם קבוצת המתנגדים להקמת מגדלי מגורים בחניית הגרנד קניון והביע את דעתו הנחרצת נגד הפרויקט. "אני תומך חד משמעית בביטול המחטף שנעשה לאישור הקמת מגדלי המגורים ברחבת הגרנד קניון. התב"ע (תוכנית בניין עיר) היתה למבני ציבור והפכו אותה למגדלי מגורים", אומר פרץ.

האם הרשימה שלך באה לקרוא תיגר על רשימות אחרות?
"אני לא בא לחלק ציונים לאף אחד. יש ברשימה אנשים איכותיים שישובצו ומוכנים לתרום לעשייה הציבורית ולרווחת כלל תושבי העיר".