מאז שפרשה ד"ר רות פרנקל מרשימת הבית היהודי לפני שבוע כפי שפורסם לראשונה במיינט באר שבע, נעשו אליה פניות ממספר מפלגות ורשימות שונות על מנת להצטרף אליהם ולהתמודד למועצת עיריית באר שבע בבחירות המוניציפליות הקרובות.

גורמים במערכת הפוליטית מעריכים כי בסופו של דבר ד"ר פרנקל תצטרף לרשימת הליכוד בראשותו של שמעון בוקר. אותם גורמים אף ציינו כי המגעים לצרופה של ד"ר פרנקל מתקיימים בימים האחרונים וכי מדובר בפרטים קטנים שנותרו כדי להגיע לסיכום. את תגובתה של ד"ר פרנקל לידיעה לא ניתן היה להשיג. 

שמעון בוקר בכנס בנחל בקע. צילום: יוסי ג'יבלי

ד"ר פרנקל נחשבת לאוטוריטה בנושא החינוך בדרום וזה תחום שבו כיהנה במספר תפקידים בכירים בעבר כולל בתפקיד של מנהלת תחום החינוך בעיריית באר שבע.

בתוך כך, אמש קיים יו"ר מועצת סניף הליכוד וראש הרשימה למועצה, שמעון בוקר, כנס בשכונת נחל בקע בהשתתפות עשרות תושבים. בוקר ביקש להעביר מסר כי ליכוד חזק במועצה משמעותו תמיכה וחיזוק המדיניות של ראש העירייה, רוביק דנילוביץ'.

עשרות התושבים שהשתתפו בכנס ביקשו לטפל בתשתיות של השכונה והביעו את תמיכתם במפלגה שתפעל לחיזוק השכונה ובהשקעות בפרויקטים. בוקר הבטיח לפעול יד ביד עם דנילוביץ' וחזר והדגיש את מחויבות הליכוד לשכונות ולפיתוחן כבר בקדנציה הבאה.