הסיסמה שבחר רוביק דנילוביץ' לקמפיין הבחירות "באר שבע לא עוצרת" מתייחסת לא רק לפרויקטים ומיזמים חדשים המתוכננים בעיר, אלא גם להרכב רשימתו. עובדה, בשבועיים האחרונים רוביק צירף לא פחות מעשרה אנשים מתחומים שונים של עשייה, שיהיו הדמויות החדשות במליאת המועצה הבאה.

(מימין) דנילוביץ' עם גל סספורטס, יהודית שרביט ולאה שובייב. צילומים פרטיים

אתמול (רביעי) הודיע רוביק כי הוא צירף שלושה נוספים והם: לאה שובייב (28),  יהודית שרביט (27) וגל סספורטס (31).

לאה שובייב היא ממובילי קהילת צעירי קווקז, תושבת נחל בקע ולומדת לתואר ראשון בפסיכולוגיה. שובייב משמשת כרכזת הכנה לצה"ל בעמותת 'דור לדור' המעודדת גיוס משמעותי בקרב בני העדה הקווקזית. "מגיל צעיר רציתי להוביל שינוי וליצור עתיד טוב יותר לי ולחבריי. שהוריי יהיו גאים בי כצעירה מצליחה ולא למחוק את הזהות האוטנטית שלי. אפעל בכיוון זה גם במועצת העיר ובכל דרך אפשרית" אומרת שובייב.

את יהודית שרביט מכירים רבים כאחת ממובילי קהילת tech7 של הייטק וחדשנות. היא תושבת שכונה ד', בעלת תואר ראשון בלימודי אפריקה, אירופה ופוליטיקה וממשל, ולומדת כיום לתואר שני במינהל ומדיניות ציבורית באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

גל סספורטס, תושב שכונה ט', הוא פעיל חברתי וכלכלן באוניברסיטת בן גוריון. שנים רבות במסגרות ומיזמים חברתיים בהם: חונך בפרויקט ילדי אסירים של הרשות לשיקום האסיר, 'שותפות 2000' של הסוכנות היהודית, ועוד.

ביחד עם לאה שובייב, יהודית שרביט וגל סספורטס, הצטרפו גם פנינה פחימה, עו"ד שירלי נגר-כהן, אפרת זיו-אספיס, שיר אלימלך, אברהם וינברגר, יניב סקירה ויוסי בן עמי.

ואם ברשימה של רוביק עסקינן, אז חבר המועצה בקדנציה היוצאת, אביעד שמלה, הודיע אמש כי הוא תומך ברוביק לראשות העירייה, וכאיש ליכוד הוא תומך ברשימת הליכוד למועצה בראשות שמעון בוקר: "אני מודה לראש העיר על האמון ועל התמיכה בפרויקטים שקדמתי", אמר שמלה. דנילוביץ' הודה לשמלה על תקופתו כחבר מועצה "במהלכה עסק ותרם במספר מגוון של תחומים ועל המסירות הרבה שהפגין בעשייה הציבורית".