פארק ההיי-טק גב-ים נגב מזמין בעלי רקע בתחום ההיי-טק להכיר את האנשים שעושים היי-טק ייחודי בבאר שבע, לפגוש את נציגי מרכזי הפיתוח של החברות הגדולות בעולם ולהיחשף לחממות הטכנולוגיות ולסטארט-אפים פורצי דרך הפועלים בפארק ההיי-טק החדשני ביותר בישראל.

ביום חמישי, ה-20 ביוני, בין השעות 16:00-19:30, יתקיים בפארק אירוע חשיפה טכנולוגי (your future is here) – חגיגה טכנולוגית ייחודית בה החברות הגדולות בעולם פותחות את מרכזי הפיתוח שלהם למבקרים מהתעשייה, לצד הפנינג עם אוכל טוב, מוזיקה ואווירה שמחה.

צילום: : יח"צ פארק ההייטק גב-ים נגב

במהלך האירוע, שבו צפויים להשתתף כ- 1,500 איש מקרב תעשיית ההיי-טק הישראלית, ייחשפו המבקרים לאנשים שעושים הייטק בנגב, יסיירו בין מרכזי הפיתוח השונים, יפגשו את נציגי מרכזי הפיתוח של החברות הגדולות בעולם וייחשפו לחממות הטכנולוגיות ולסטארטאפים הפועלים בו.

בין החברות המשתתפות באירוע ניתן למנות את החברות Dell-DellEMC, Wix.com, Rafael, Deutsche Telekom, Sigmabit – Elbit Systems, Allscripts – dbMotion, Taboola, AudioCodes, Dalet, ECI, Israel National Cyber Directorate (CERT-IL) ועוד

הפארק הנו שותפות בין אוניברסיטת בן-גוריון, עיריית באר שבע וחברת גב-ים מקבוצת נכסים ובניין IDB. הוא הולך ותופס את מקומו כאחד ממתחמי הטכנולוגיה החדשים והמלהיבים בישראל, תוך פחות מ-6 שנים.  ריכוז של חברות טכנולוגיה מהגדולות בעולם בצמוד לקמפוס אוניברסיטת בן-גוריון, קמפוס ה-IT והסייבר החדש של  אגף התקשוב בצה"ל ובצמוד למרכז הרפואי סורוקה הנמצאים כולם בקדמת מחקר ופיתוח של טכנולוגיות העתיד.

מעל ל-2,500 מהנדסות ומהנדסים כבר בחרו לקחת חלק בשינוי ההיסטורי העובר על בירת הנגב, יותר מ- 70 חברות הייטק מהמובילות בעולם, חממות טכנולוגיות וסטארט-אפים פועלים בפארק. לאחרונה הצטרפה לפארק גם חברת רפאל העוסקת בפיתוח ובייצור של טכנולוגיות מתקדמות.

״צמיחת החברה ועמה אתגרי גיוס כוח האדם הביאו אותנו להחלטה לפתוח מרכז מחקר ופיתוח של רפאל גם בבאר שבע״, אומר מנכ"ל רפאל, אלוף (מיל') יואב הר-אבן. ״זאת כחלק מאסטרטגיית הפריסה הלאומית של רפאל, שבאה במטרה לתרום לתעסוקה בערים נוספות במדינה ולגייס מהנדסות ומהנדסים מצטיינים מכל חלקי הארץ".