כנס "חכמת נשים", הכנס השנתי של עמותת בית מוריה למען נשות באר שבע והנגב, יתקיים השנה ביום שני, 8.7.19, החל משעה 09:00 בבוקר.

הכנס מהשנה שעברה: צילום: דייגו מיטלברג

במהלך הכנס יתקיימו הרצאות של רבנים, אנשי חינוך, ומרצים שונים בנושאי משפחה, זוגיות, בריאות, יהדות ועוד. האירוע המרכזי השנה בכנס הוא הרצאה של אשת התקשורת סיון רהב-מאיר בנושא "נשים, קריירה ותורה". הכנס מתקיים בשיתוף גופים רבים ביניהם עיריית באר שבע.

את הכנס יפתחו ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ'; הרב שמואל אליהו בשיעור על נשים בדורנו; וראש מוסדות עמותת בית מוריה, הרב שמעון כהן. בסיום הכנס יתקיים מופע בשם "מתגברות!" – מופע של שירה ושיח המביא שלושה סיפורים מעוררי השראה על נשים ביניהן מורן מזוז, בעלת לקות ראייה.

כרמית מזוז, מנהלת מרכז חיבורים להעצמת המשפחה בעמותת בית מוריה: "הכנס כולו מוקדש לנשים ויעסוק בנושאי הורות, זוגיות, משפחה, והעצמה נשית. השנה הרב שמואל אליהו, סיון רהב-מאיר ומרצים רבים נוספים יגיעו להרצות מול הנשים ולתת להן עצות, טיפים ושיטות בנושאים שונים.

"לראשונה, השנה נציג בכנס גם את פרויקט "בארבע עיניים" שמפגיש בין זוגות עם ניסיון לזוגות צעירים. עמותת בית מוריה פועלת לקדם ולשלב תכנים מעניינים, רלוונטיים ומעצימים בכל פעילות שאנו עושים, במיוחד למען הנשים, כמו בכנס זה".