בהחלטת בית משפט הועברה השבוע הפעלתו של קאנטרי קלאב אופקים מידי הזכיין לידי עיריית אופקים.

העירייה מסרה כי מזה זמן רב קיימת אי שביעות רצון מאופן תפעולו של הקאנטרי והתעוררו מספר חילוקי דעות בנושאים רבים. הסוגיה הגיעה לפתחו של בית המשפט, בו סוכם כי החל מיום א' (8.9) השבוע יסתיימו קשרי העבודה עם הזכיין והמקום ינוהל על ידי חברת תפעול, באמצעות עיריית אופקים, לתקופה קצרה וקצובה בזמן, עד לבחירת זכיין חדש.

הקאנטרי. צילום: דוברות עיריית אופקים

בזמן זה, העירייה הודיעה, יתוקנו הליקויים שהתגלו במקום, ישופרו תנאי התחזוקה ויוכנסו מספר שינויים ובהם חדר ספינינג חדש, מערכות בקרה חכמות וכן יפורסמו מכרזים להפעלת הקפיטריה במקום, מרכז הספא והחנות לציוד ספורט. כך בעצם ישודרג המתקן באופן משמעותי.

הקאנטרי שנפתח לפני כשנה, הינו אחד ממתקני הספורט והפנאי המתקדמים באזור הדרום והושקעו בו עשרות מיליוני שקלים. הוא כולל את כל המתקנים המשוכללים בהם: בריכה חיצונית ובריכה פנימית מקורה ומחוממת בחורף, סאונה רטובה, ג'קוזי, מגרשי ספורט ועוד. כן מתקיימים חוגים שמוצעים למבוגרים כגון: פילטיס, יוגה, ריקודי בטן, התעמלות במים וחוגים אחרים.

בשלב מאוחר יותר תבחן העירייה את לוח החוגים הקיים ויש בכוונתה לייצר תוכן נוסף וחדש, רב גילאי ואיכותי לרווחת תושבי אופקים, כל זאת ייכלל במחיר מנוי, באותו תעריף, מהנמוכים בארץ כפי שמציינת העירייה.

ראש העירייה איציק דנינו, מסר: "בחודשים הקרובים בהם ננהל את המקום, נחזיר את אמון תושבי העיר שנתנו בו וחלקם התאכזבו עם הזמן. נשדרג את המקום ונחזיר את השירות הטוב והאיכותי שמגיע לתושבים. כיום ישנם כ-2,000 מנויים בקאנטרי ונותרו עוד מספר מצומצם של מקומות וזו בהחלט הזדמנות של תושבי אופקים ליהנות ממתחם בו הושקעו משאבים גדולים, שמקדם אורח חיים בריא ומשמש מרכז פנאי מתקדם לכל המשפחה. אני מזמין את כל מי שעדיין לא רכש מנוי לעשות זאת ולהצטרף למשפחת המועדון".