ארבעה עשורים של קשרי ידידות. ריבלין בחתונת בנו של שמעון בוקר. צילום פרטי

הידידות של משפחת בוקר משכונת נווה נוי בבאר-שבע לנשיא המדינה רובי ריבלין נמשכת מזה ארבעה עשורים. תחילתה של הידידות בהיכרות בין ריבלין, שהיה חבר כנסת, לאלי בוקר, שכיהן בעבר כסגן ראש העירייה ומחזיק תיק ההנדסה וששימש גם כיו"ר הנהלת סניף הליכוד המקומי, תנועה שאליה משתייך ריבלין.

מאז הם חלקו יחד אירועים משפחתיים ויש ביניהם יחסי אמון הדדיים. הידיעה על פטירתה של נחמה ריבלין ז"ל התקבלה בצער עמוק ובכאב גדול בקרב בני משפחת בוקר: "נחמה ריבלין היתה אישה עוצמתית, צנועת הליכות, שאהבה את המדע, את האומנות, את המחול ובשנותיה האחרונות נשאה את תואר אשת נשיא המדינה", כתב שמעון בוקר, אחיו של אלי, המכהן כסגן ראש העירייה וממונה על תיק האחזקה בהודעה שהוציא מטעם סניף הליכוד המקומי.

"סניף הליכוד באר שבע מרכין היום את ראשו, עם לכתה של נחמה ריבלין. אנו מחזקים את נשיא המדינה ראובן ריבלין, בשעה קשה זו ושולחים את תנחומינו, לו, לכל בני משפחתו וכל אוהביה", נכתב בהודעה.

נחמה ריבלין ז"ל. צילום: יואב דודקביץ'

גם אלי בוקר כאב את לכתה של נחמה ואמר שהיתה "אישה אצילית וצנועה". השניים שמייצגים את המשפחה בלוויה בירושלים, שלחו תנחומים לנשיא ריבלין ולמשפחתו ומחזקים אותו בשעה קשה זו.