שמעון מלול. צילום: באדיבותו

שמעון מלול אל"מ (במיל') נבחר ליו"ר ארגון נכי צה"ל במחוז באר-שבע והדרום. לאחר בחירתו הוא אמר: "זכות גדולה ואחריות גדולה".

 "זוהי זכות גדולה ואחריות כבדה", כך התבטא שמעון מלול, מיד לאחר שנבחר ליו"ר ארגון נכי צה"ל במחוז באר-שבע והנגב.

מלול, החליף השבוע את אורן אקרמן, שסיים את תפקידו. אקרמן השלים קדנציה בת 10 שנים והוא יכהן מעתה כיו"ר מועצת המחוז וכדירקטור בוועד הארצי של הארגון. שמעון מלול, אל"מ (במיל') תושב באר-שבע, כיהן בחמש השנים האחרונות כיו"ר הדירקטוריון ויו"ר הוועדה הארצית של ארגון נכי צה"ל.

בתקופה זו פעל רבות על מנת לשמור על זכויות הנכים, והיה שותף פעיל בהובלה לחקיקת 'תזכיר חוק הנכים', לרבות ניהול משא ומתן אינטנסיבי עם משרדי הביטחון והאוצר, אשר הובילו בסופו של דבר להעברת החוק בקריאה ראשונה. עם תחילת כהונתו בתפקיד יו"ר הארגון, אמר מלול:"אמשיך לעמוד על המשמר במטרה לתקן כל עוול קיים, ובמקביל להעניק לנכי צה"ל את הנדרש לשיקומם בכל דרך אפשרית".

יש לציין, כי מלול שירת בצבא קבע 28 שנים ובנוסף 24 שנות שירות מילואים בהתנדבות – פעילות שזיכתה אותו בפרס קצין מצטיין פיקודי במערך המילואים בראש השנה 2017, וכן בפרס מפעל חיים, שהוענק לו על ידי מפקד פיקוד דרום האלוף אייל זמיר. מלול ממשיך לשרת במילואים בתפקידי פיקוד.