לאחר שלא נרשם קרב עיקש בבחירות לראשות העיר באר שבע, הבחירות הצמודות יותר הגיעו מכיוון פחות צפוי. כמובן שמדובר על הבחירות בגן החיות נגב ZOO שניצלו את היום החופשי והמבקרים שהגיעו לגן החיות, בכדי לבחור את ראש מועצת הגן.

המועמדים בבחירות. אילוסטרציה: pixabay

100% ההצבעה שנרשמו בגן החיות, הכתירו את לונה הצבועה לראש מועצת החיות בגן כאשר זכתה ב36% מהקולות. "זה יום חג עבורי. לא כל יום זוכה צבוע בבחירות לראשות המועצה שלנו וללא ספק מדובר בתפקיד הבכיר ביותר שמקבל צבוע מאז הצבועים במלך האריות" מסרה לונה לאחר הזכייה המרגשת.  זוהי הפעם הראשונה שבה נבחרת לונה לתפקיד.

אם תהיתם מי הגיע במקום השני, נספר לכם שאינה הקנגורו, שרק לא מכבר חזרה מחופשת לידה, גרפה 24% מהקולות והוכיחה שהשילוב בין אימהות ופעילות חברתית הוא מוצלח ביותר. "אני מאחלת את כל ההצלחה ללונה הצבועה. אך יחד עם זאת, בבחירות הבאות אני אשים אותה בכיס".

מי שנחשב כאכזבת הבחירות הוא דין הנחש שסומן כאחד המועמדים הסופיים לזכייה, אך גרף בסך הכל 15% מקולות המצביעים. את תגובתו של דין לא ניתן היה להשיג לפי שעה.

חלוקת הקולות. גרפיקה: מערכת מיינט באר שבע

צוות גן החיות מסר בתגובה "אנו מאחלים הצלחה ללונה הצבועה והמועצה ורוצים למסור תודה רבה לכל הילדים והילדות שהגיעו לגן החיות וניצלו את זכותם הדמוקרטית".