עסוקה בתעסוקה. האתגר הגדול ביותר של נשים אחרי לידה הוא השילוב בין הקריירה לטיפול בילדים, אתגר שהופך כמעט לבלתי אפשרי מיום ליום. במקומות העבודה נשים נדרשות לעבוד שעות ארוכות וכאשר גם בן הזוג נמצא בעבודה החברה מצפה מהאמהות, באופן טבעי, להיות אמונות על הטיפול בילדים, במקביל לניסיונות שלהן להתקדם מבחינה מקצועית.

האתגר הגדול - שילוב אימהות ועבודה. אילוסטרציה: freepik

לכן החליטו ב'מעגל החיים והתעסוקה', המופעל על ידי עמותת 'יחדיו', לקיים כנס שכולו יוקדש לשאלת מיליון הדולר - איך נשים עושות את זה? מלבד הרצאה בנושא "בית, עבודה ומה שביניהם"  ישמעו המשתתפות את סיפוריהן האישיים של נשים שקיבלו שירות במרכז.

בסיום תתקיים הרצאה של הסטייליסטית מעיין ממן, שתצייד את הנשים בטיפים לסטייל בעבודה. 

"נשים רבות מתמודדות בין התפקיד שלהן בבית, לבין עולם העבודה", אומרת טל סלובו-ברבי, מנהלת המרכז, "האמהות והשילוב בין בית לקריירה הינו נושא חוצה אוכלוסיות, דתות וסטטוסים. אני מאמינה שלכל אישה יש מגוון תפקידים בחייה ולצד האמהות, לכל אחת יש יכולות וכוחות נוספים ואין ספק שהיא יכולה לממש את עצמה, בחייה בכלל ובעולם העבודה בפרט, וזו הסיבה לכך שהחלטנו לקיים את הכנס הזה". 

סלובו-ברבי: "נושא חוצה אוכלוסיות". צילום: צוות מעגל החיים והתעסוקה

במרכז 'מעגל החיים והתעסוקה' תכניות שונות הנותנות מענה לתושבי העיר והאזור אשר אינם מועסקים מספר חודשים ומעלה או כאלה המבקשים לעשות שינוי לתעסוקה איכותית ומקדמת.

מתי? יום חמישי, 25.10,  בין השעות 8:45-12:30.
איפה?
 מרכז 'מעגל החיים והתעסוקה', שדרות יצחק רגר 22, קומה 1.
מחיר: 
המפגש ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש.
פרטים נוספים: 
08-6406028, בוואטסאפ של מעגל החיים והתעסוקה, במספר 050-4948022 ובדוא"ל raayat@br7.org.il.