איילת שקד, נפתלי בנט ואלונה ברקת בכנס באר שבע. צילום: הימין החדש

מאות תומכים הצטופפו אמש באולמי 'הינומה' בבאר-שבע בכנס בחירות מרכזי של מפלגת הימין החדש. התפאורה היתה ממש מושלמת, תחת הסלוגן "דין הדרום כדין תל-אביב", התקבלו השרים נפתלי בנט ואיילת שקד, ביחד עם ח"כ שולי מועלם, בהמון חום ואהבה.

אולם את ההצגה 'גנבה' מספר 3 ברשימה הבעלים של הפועל באר-שבע אלונה ברקת, שזכתה לקבלת פנים אוהדת ונלהבת, כאשר במהלך נאומה הקהל קם על רגליו והריע לה בתשואות ממושכות ובקריאות: "אלונה, אלונה..".

"הגעתי לפוליטיקה בדיוק מאותה סיבה שהגעתי לכדורגל", אמרה אלונה בפתח נאומה, נאום שכולו פטריוטי למען הדרום, "הגעתי לפוליטיקה כי נמאס לי שלא סופרים את הדרום והחלטתי שאני הולכת לשנות את זה. אני אומרת לכם בביטחון מלא שכמו שניפצנו את הפערים מול המרכז בכדורגל, זה אפשרי גם בבריאות, בחינוך, בהייטק, בתעסוקה ובכל תחום", אמרה אלונה שמכוונת לתפקיד שרת הנגב והגליל.

אלונה ברקת. חום ואהבה בבאר שבע. צילום: הימין החדש

שר החינוך נפתלי בנט, מיקד את נאומו באירועים בעוטף עזה וגילה כי בשבוע שעבר ישן באחד הישובים בעוטף וחש את מה שחשים התושבים מזה שנים רבות. "הציבור הישראלי לא מבין מה עובר על תושבי הדרום", אמר בנט שהבטיח שאם יתמנה לשר הביטחון בממשלה הבאה ידאג לטפל בחמאס. ואילו שרת המשפטים איילת שקד המשיכה בקו שהיא נוקטת במהלך הבחירות לפיו "בג"צ לא צריך לנהל את המדינה".

באירוע נצפו רבים מעולם הכדורגל - שחקנים, מאמנים ומהצוות המקצועי. בין הנוכחים בלטו השחקן אליניב ברדה ואביו חיים, המאמן ברק בכר, מנכ"ל הקבוצה אסי רחמים, שחקן העבר שמעון ביטון ורבים אחרים שהגיעו במיוחד כדי לעודד את ברקת.