רוצים להתאמן גם בסופי השבוע. אילוסטרציה: שאטרסטוק

בשורה ללוחמים וללוחמות בשירות סדיר: בחופשת סוף שבוע יוכלו להיכנס ולהתאמן במועדוני הכושר של רשת "הולמס פלייס" ללא תשלום.

בתקופה האחרונה התקבלו בקבוצת ב'יחד למען החייל' ובקבוצת 'הולמס פלייס' בקשות מלוחמים לסייע להם בכניסה חד פעמית למועדון הכושר הסמוך לביתם במהלך חופשתם מהצבא, מתוך כוונה להמשיך ולשמור את שגרת האימונים ורמת הכושר הגופני שלהם.

בעקבות הבקשות הללו, ביצעו ב'הולמס פלייס' סקר שבדק את רמת הפעילות הגופנית של לוחמי בצה"ל בעת שהייתם בחופשה מהצבא. בסקר עלה כי 86% מהלוחמים ממשיכים את שגרת אימוני הכושר במהלך חופשת סוף השבוע. רק 14% מהלוחמים השיבו כי היו מעדיפים לנצל את החופשה מהצבא למנוחה מלאה.

"לאור תוצאות הסקר, שיחות עם לוחמים והביקוש הגובר, החלטנו לפתוח את מועדוני 'הולמס פלייס' ו'גו אקטיב' לחיילים קרביים בשירות חובה במהלך חופשתם מהצבא", ציין ריצ'י האנטר, יו"ר קבוצת 'הולמס פלייס', "ובימים אלה אנו שוקדים על תוכנית שתתאים גם לחיילים תומכי הלחימה בצה"ל".

"כולי תקווה שבעלי עסקים נוספים יירתמו ויפעלו למען החיילים הקרביים במהלך הסופ"ש הקצר שהם מבלים בבית".

אל"מ (מיל) שרון הרמון, סמנכ"ל קרן יחד למען החייל בירך על היוזמה ואמר: "למדנו מהשטח כי קיים צורך ורצון אמיתי של לוחמים להמשיך עם שגרת האימונים גם בעת חופשה. אנו מברכים על שיתוף הפעולה שיאפשר ללוחמים וללוחמות בשירות חובה להתעמל ללא תשלום".

 

מתי? ההטבה ללוחמים ניתנת החל מה-15.02 ב-29 מועדוני כושר ובריאות בפריסה ארצית של הרשת, עם הצגת תעודת חוגר ותעודת לוחם בתוקף.
איפה?
 'הולמס פלייס', הנרי קנדל 10,באר שבע.
פרטים נוספים באתר 'הולמס פלייס'.