יוסף חיים לוי. החלום התגשם. צילום: דוברות המשטרה

הסמטאות כולן שלו. החלום ללבוש את המדים הכחולים, לנסוע בניידת ולהפוך לשוטר התגשם עבור יוסף חיים לוי בן ה-10 מאופקים.

לשוטר הקהילתי למגזר החרדי, רס"מ יוסף זריהן, נודע על חלומו של יוסף חיים לוי להפוך לשוטר ליום אחד ותחנת המשטרה כולה נרתמה בעקבותיו להגשים את חלומו של הילד, וביום הולדתו העשירי שנחגג שלשום הפתיעו השוטרים את יוסף חיים עם "ניידת המשאלות" של משטרת ישראל, שאך זה נחנכה והותאמה במיוחד לפעילויות עבור ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות ומוגבלויות שונות, ועל מנת לשמח אותם.

לפני שעלה לניידת לבש יוסף חיים מדי שוטר וכובע משטרתי ומפקד התחנה, סנ"צ אבי לוי, העניק לו תעודת שוטר ואת דרגותיו ובכך הפך לשוטר ליום אחד.

במהלך הפעילות ישב ערך סיור בניידת, שמע כיצד נשמעת בזמן אמת רשת הקשר המשטרתית, למד איך מפענחים חוקרי הזיהוי הפלילי טביעות אצבע, וכיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן בנטרול חפצים חשודים. בסיום "הכשרתו" עם הרובוט הוענקה לו סיכת חבלן.

השוטר יוסף חיים. צילום: דוברות המשטרה

יוסף חיים עצמו היה נרגש מהמעמד. כשהוא עוטה עליו את מדי המשטרה הוא אמר "אני רוצה להודות לכל צוות השוטרים בתחנה. אני מודה על ההשקעה עבורי. הפכתם את יום ההולדת שלי ליום כיף שלא אשכח".

"אנו שמחים ומודים על הזכות שהייתה לנו להיות במחיצתו של יוסף חיים ליום אחד, להגשים את חלומו ביום הולדתו ולהעניק לו חוויה מעשירה. נאחל לו הרבה בריאות ומזל טוב", כך נמסר מהמשטרה.

"יום כיף שלא אשכח". צילום: דוברות המשטרה