(מימין) גבריאל ריזנשוילי, ניסן בן חמו, דודי אוחנונה ואלכסיי פוז'ניקוב. צילום: עירית עשת מור

חיזוק משמעותי בעיריית ערד: לאחר משא ומתן הצטרפה סיעת 'ערד ביתנו' לקואליציה של ראש העירייה עו"ד ניסן בן חמו, כאשר ראש הרשימה אלכסיי ספוז'ניקוב מונה לסגן ראש עירייה בשכר ומחזיק תיק הקליטה.

בשבוע האחרון אישרה מליאת המועצה את הצטרפות שני חברי סיעת 'ערד ביתנו', שהיא סיעת בת של 'ישראל ביתנו', אלכסיי ספוז'ניקוב ודיאנה גיטיס. עם הצטרפותם של השניים תמנה הקואליציה 10 חברים מתוך 15 חברי המועצה. גם פורום הסגנים של ראש העירייה התרחב לשלושה: ממלא מקום ראש העירייה, דודי אוחנונה (סיעת 'עתיד לערד'), אלכסיי ספוז'ניקוב ('ערד ביתנו') וגבריאל ריזנשוילי ('קידמה לערד') שמכהן כסגן ראש עירייה בתואר ומחזיק תיק הספורט.

מחוץ לקואליציה נותרו 5 חברים: משה אדרי (ליכוד) וארבעת חברי סיעת 'חי', נציגי חסידות גור. יש לציין, כי סיעתו של ראש העירייה, עו"ד ניסן בן חמו 'עתיד לערד' מהווה את הרוב במועצה ומונה 7 חברים.

בן חמו הביע סיפוק מחיזוק הקואליציה שלו שתאפשר לו לקדם את מדיניותו בתמיכת רוב חברי המועצה ומסר: "אני שמח שהושלמה הרכבת הקואליציה ואני שמח שהצטרפו אליי ואל רשימתי אנשים טובים שבאו לעבוד. לקואליציה רחבה ויציבה יש משמעות בעבודה העירונית ואני משוכנע שהם ידעו להשתלב בעשייה".

עוד אמר בן חמו: "בקדנציה הקודמת הצלחנו לשנות את המציאות ולקחת את ערד למעלה ואנחנו ממשיכים קדימה באותו הקצב ובאוירה פוליטית וציבורית מצוינת".