יום הגבר בגרייט שייפ. צילום: אביחי דרעי

חדר הכושר גרייט שייפ באר שבע לבש אמש (שני) חג, במסגרת "יום הגבר" של רשת חדרי הכושר. במסגרת הפעילויות נערכה תחרות toes to bar ובמרכזה נדרשו המתמודדים להגיע כמה שיותר פעמים עם כפות הרגליים לידיים כאשר הם תלויים על מתח.

בתחרות המקומית ניצח שי פריק שיעלה לתחרות הארצית ובסופה יוכל לזכות בטיסה זוגית לאיטליה. הזוכה הגדול אמר למיינט באר שבע: "אני מוכיח לעצמי שאני מצליח להתמודד עדיין עם הילדים היום, למרות שאני בן 39. אתן את המקסימום בתחרות הארצית ואייצג את בירת הנגב בכבוד".

למתחם הגיעו גם שחקני הפועל באר שבע, והצטלמו עם המתאמנים והאורחים שהגיעו למקום. אביתר אילוז, מנהל הקבוצה, מסר למיינט באר שבע: "באנו הערב לכבד את רשת "גרייט שייפ", איתם אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מתחילת השנה. "גרייט שייפ" יחד עם חברת "יורוטק", והעומד בראשה עמוס כחלון, העמידו לנו חדר כושר ברמה הגבוהה ביותר וזאת הזדמנות מצויינת להוקיר אותם על כך".

בנוסף לפעילויות, נערכה תצוגת אופנה של חברת "מאניה ג'ינס" ולאחריה יכלו המתאמנים לרכוש ביגוד וציוד ספורט בדוכנים שהוצבו במקום.

נותנת פייט לכל הגברים. צילום: אביחי דרעי

הילה שוורץ, ברק בכר וכפיר אזוט. צילום: דניאל כהן

מנהל מועדון הכושר בבאר שבע, כפיר אזוט: "לא מזמן הצטרפתי לרשת ומהשניה הראשונה אני מרגיש כאן בבית. אני שמח שהרשת שלנו חושבת על אירועים מסוג כזה, ועוד יותר גאה לעמוד בראש המערכת כאן".

מנהל רשת חדרי הכושר ירון סלע סיכם את הערב: "זוהי השנה העשירית שאנחנו עורכים את "יום הגבר" במסגרת הרשת. בישראל מציינים את יום האישה, יום המשפחה, אבל לגברים אין יום מיוחד. כיום ספורט היא תרבות הפנאי שלנו בישראל, ומבחינתי, אם אני יכול לשלב גם בילוי וגם כושר אז הרווח כולו שלי".