יקירי העיר באר שבע עם רוביק דנילוביץ'. מפגש מרגש. צילום: דיאגו מיטלברג

מפגש פורום יקירי העיר באר שבע עם ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', התקיים לאחרונה באולם מועצת העירייה. מדובר במפגש חגיגי שהפך למסורת במרוצת השנים בו לקחו חלק עשרות מיקירי העיר באר שבע לדורותיהם

במסגרת האירוע נהנו המשתתפים מהרצאה של ד"ר מרדכי בן חמו שהחל את דרכו כהומלס וכהגדרתו "הדרדר לדוקטורט" ומקטעי נגינה של כנריות מהסינפונייטה הישראלית באר שבע.

ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', ציין לשבח את פועלם של היקירים למען העיר באר שבע ותושביה: "אתם מודל לחיקוי והערצה. לקחתם אחריות והובלתם באמונה ובנחישות חזון פורץ דרך", אמר דנילוביץ', "בעשייתכם מלאת התשוקה הצלחתם להטביע חותם ולהיות חלק מסיפורה של העיר המיוחדת שלנו. בשם תושבי העיר הנני מבקש להודות לכם מעומק הלב יקירות ויקירי העיר על עשייתכם המופלאה".

בשם היקירים נשא דברים יו"ר פורום יקירי העיר, גואל דרורי, שהודה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם לקבל את האות היוקרתי: "אות יקיר העיר ניתן לכולנו בשל התרומה לבניין העיר, כינונה ועיצוב דמותה ולכן אנו רואים מחויבות להמשך התרומה", אמר דרורי.

"ברצוני להודות לכל אלה שסייעו בהקמת הפורום ובסיוע להצלחת מפגש מסורתי זה, בראש ובראשונה לרוביק דנילוביץ', שבזכותו אנו רואים בהתפתחותה של באר שבע, מבקרים בכל מפעלי התרבות האמנות והחינוך שבה, הוא שמוביל והופך את באר שבע לעיר מטרופולין חשובה במדינה", סיכם דרורי.