שנת הפעילות בתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו' מסתיימת בימים אלה ולקראת סיומה בחרו פעילי התנועה בסניף באר שבע בעומר ליבוביץ' בן ה-17, מדריך החונכים של הסניף, ומי שנבחר לרכז אותו בשנה הבאה, כפעיל מעורר השראה עבורם. "עומר הוא לא סתם פעיל", אומרים חבריו בתנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, "כולנו קוראים לו הלב של הסניף'".

עומר לייבוביץ'. "הוא תמיד נמצא שם בשביל כולם". צילום: רועי אלחדף וגיא קיוויתי

רועי אלחדף, רכז התקשורת של הסניף וגיא קיוויתי, פעיל בסניף מציינים כי: "נדמה שעומר נמצא תמיד בכל מקום. הוא מכיר את כולם ותמיד יש לו מילה טובה ומעודדת. כולם פונים אליו וצוחקים איתו. הוא נמצא שם בשביל כולם, מהצוות המוביל ועד לחניכים חדשים שקצת מתביישים. אי אפשר לפספס את החיוך שכל כך מאפיין אותו ולא יורד מפניו בכל פעולה ובטח לא את ההשפעה הסוחפת שלו על החניכים והחונכים בסניף".

בשנתו הראשונה בתנועה שימש עומר ליבוביץ' כחונך של נער שקט ומופנם והוא מצא את הדרך להגיע לליבו. בשנת הפעילות השניה הדריך עומר שתי קבוצות במקביל, קבוצה מיוחדת שמשלבת באותה מסגרת חניכים עם צרכים מיוחדים וחונכים. עומר הדריך גם את קבוצת החונכים של כיתות י'-י'א.

"עומר הוא החבר של כולם", מציינים חבריו לסניף הבאר שבעי, "אין ראוי ממנו להיות מרכז הסניף בשנה הבאה, שנת הפעילות האחרונה שלו. מבחינתנו, הוא הבחירה הכי נכונה ואנחנו בטוחים שהוא יעשה חייל".