בשורה לבעלי החיים ולאוהביהם: ועדת הכספים בעיריית באר שבע אישרה תקציב של 280 אלף שקלים הדרושים להשלמת הקמת מרפאה וטרינרית לטיפול בחיות רחוב.

התקציב שאושר יסייע להשלים את פתיחת המרפאה. צילום אילוסטרציה: pixabay

מדובר בתקציב נוסף שאושר לפתיחת המרפאה, הממוקמת בכניסה לאזור התעשייה עמק שרה. כפי שפורסם בחודש דצמבר במיינט באר שבע, המרפאה תעניק את הטיפול הדרוש לבעלי חיים נטושים ותבצע פעולות נוספות, כמו עיקור וסירוס חתולים.

ראש העירייה, רוביק דנילוביץ', הודיע על השלמת הקמת המרפאה ואמר: "בשנים האחרונות עשתה העירייה קפיצה משמעותית בכל הנוגע לטיפול בבעלי החיים ואני מודה לכל התושבים שלנו מקרב נבחרי הציבור, העמותות השונות והתושבים האכפתיים. יש עוד מה לעשות ואנו נמשיך להשקיע יחד עם הגופים, המוסדות והארגונים, לשיפור רווחת בעלי החיים בעיר".

הפעילה למען בעלי החיים ומי שקדמה את התכנית, חברת המועצה יסמין סקס-פרידמן, בירכה על פתיחת המרפאה וציינה: "אנחנו עובדים על המרפאה ועל התכנון והתקציבים עבורה כ-4 שנים. הסכום הזה היה האחרון כדי להשלים את פתיחת המרפאה. חשוב לומר, שזו תהיה מרפאה וטרינרית לחיות רחוב בחינם והראשונה מסוגה בארץ. מבחינתי זה היה אחד הדברים החשובים לקדם בקדנציה זו, וחלק מתכנית כוללת למען בעלי חיים".