כתב: מאיר תורג'מן. פורסם לראשונה ב"ידיעות אחרונות".
"אי אר סלולר וגיימינג" היא רשת שלה מספר חנויות למכירת טלפונים סלולריים ואביזרי גיימינג בבאר שבע. את קו הפרסום שלה היא מבססת על היותה זולה במיוחד. במסגרת קמפיין הפרסום הציבה החברה לאחרונה שלטי חוצות שבהם מוצג תימני אשר אוחז בידו טלפון סלולרי, ולצידו הכיתוב "גם תימנים קונים באי אר סלולר - הכי זולים בעיר". התמונות הופיעו גם באתר הפייסבוק של "אי אר סלולר וגיימינג", שם כלל קמפיין "גם תימנים קונים" סרטונים, כשעל רקע התמונה של הצעיר התימני עם הסלולרי מנוגנת נעימה תימנית ועל המסך מופיעים מבצעי מכירות של החברה.
המודעה שהרתיחה. "אנו שומרים על כבוד האדם", הודיעו מהחברה
המודעה עוררה תגובות זועמות מצד גולשים ברשת, שלא אהבו את הבדיחה על חשבון בני העדה התימנית - שמוצגים בה כקמצנים, או לפחות מאוד חסכנים. מדובר, אגב, בסטיגמה שעוברת במהלך השנים מעדה לעדה: אמרו את זה על הסקוטים, אחר כך הגיע תורם של הפרסים, ועכשיו התימנים הם המטרה לבדיחות המעליבות.

בדף הפייסבוק של "אי אר סלולר וגיימינג" כתב אחד המגיבים: "לא קונה אצלכם, גזענים". מגיב אחר כתב: "גועל נפש, תתביישו". מישהי אחרת כתבה: "נמאס כבר מכל הבדיחות האלה על תימנים. אבל לתלות אמירות גזעניות בשלטי חוצות זאת חוצפה. במקום זה אולי תשימו מתוך הזדהות אמיתית שלט חוצות בהתייחס לאיפה ילדי תימן החטופים".

מגיבה אחרת כתבה: "הומור נמוך. להחליף קופירייטר". והייתה מי שפירטה: "תחשבו מה היה קורה אם הייתה תמונה של ערבי במקום תימני. כמה זמן היה עובר עד שכל רשתות הטלוויזיה היו עטות על זה כעל מוצאי שלל גזעני טהור!!! תימני פחות מעניין אותם כנראה!!! עלינו לשתף ולהציף את הפייסבוק עד שיסירו את הפרסומים שמעליבים עדה שלמה!!! בושה וחרפה!!!"

ציון גולן, הזמר הנערץ על בני העדה התימנית, אמר אתמול ל"ידיעות אחרונות": "אני חושב שזה לא נכון להציג את התימנים כקמצנים. הם לא כאלה. הם עדה מאוד צנועה, ואני אוהב את הצניעות והתמימות של העדה".

בתגובה לסערה שעוררה מודעת הפרסומת העלתה "אי אר סלולר וגיימינג" תגובה בדף הפייסבוק שלה: "המודעה מלכתחילה תוכננה באופן הומוריסטי ביחד עם בעל החברה, שהוא בעצמו בן גאה לעדה התימנית. מטרת הפרסום היא לבדל את הרשת כ'רשת סלולר וגיימינג במחירים הכי זולים', תוך כדי העברת המסר בהומור פרסומי ולא חלילה כדי לפגוע באף אדם".

"אנו מתנצלים במידה שאדם כלשהו נפגע מהפרסום, ויתרה מכך, בעקבות כל התגובות הרבות אנו נשקול לעדן את הפרסום. אי אר סלולר שומרת על ערך כבוד האדם ללא הבדל דת, גזע ומין, ומזמינה את כולם ליהנות מהמחירים הזולים ביותר על כל מוצרי הסלולר והגיימינג".