הקיץ כבר כאן – השמש, הלחות הגבוהה, הרדיקלים החופשיים, כל אלו משפיעים באופן ישיר על נראות העור שלנו. מה עושים? אלינור מולוקנדוב, אשר פתחה לאחרונה את הסניף החדש "אלינור ביוטי בוטיק" במרכז BIG באר שבע, ראתה כבר את כל סוגי העור ופגעי העור במהלך 12 שנות עבודתה כקוסמטקיאית, ויש לה כמה עצות מועילות עבור כל אחת (וגם אחד) מכן, שכדאי להכיר.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

איך שומרים על עור הפנים בקיץ?

הדבר החשוב ביותר הוא שימוש במסנן קרינה בכל יציאה מהבית, בעל לפחות 30SPF. יש לזכור שקרם ההגנה מגן עלינו למשך שעתיים פחות או יותר ולכן יש לחדש אותו גם במהלך היום. אם כבר התאפרתן ואתן לא רוצות לפגוע באיפור, ניתן לרכוש אצלנו בקליניקה אבקה מינירלית להגנה מהשמש ופשוט להניח על גבי איפור הפנים. זה פתרון מצויין לשימוש בשעות הבוקר. כמו כן, חשוב  להקפיד על לחות בתוספת נוגדי חימצון (ויטמין C) המגן על העור מפני רדיקלים חופשיים. בשעות הערב, למי שנזהרת מחשיפה ממושכת לשמש, ניתן להתאים קרם חומצות עדין בהתאם לגוון העור והגיל וגם תכשיר המונע ייצור פיגמנטציה שנוצרת מחשיפה לשמש.

אלינור מולוקנדוב "אלינור ביוטי בוטיק". יח"צ

אלו טיפולי קוסמטיקה מתאימים לעונת הקיץ?

בקיץ חשוב להקפיד על טיפולי ניקוי פנים שמונעים ומתקנים נזקי שמש. אם העור יבש אפשר בהחלט להחדיר לחויות ולהחיות את העור, לסייע במיצוק של העור ולמנוע כתמי פיגמנטציה.

ומה לגבי הסרת שיער, אפשר גם בקיץ?

בהחלט. הקליניקה שלי מאובזרת במכשיר בטכנולוגיה מתקדמת SHR שמאפשרת להסיר את השיער גם בעונת הקיץ, ולא חייבים לחכות לחורף. כמובן שיש להקפיד לא להיחשף לשמש באזורי הטיפול שבוע לפני ואחרי.

כמו כן, בקליניקה תוכלו למצוא גם טיפולים עמוקים יותר לצלקות פוסט אקנה, קמטוטים באמצעות מזותורפיה (מכשיר הכולל מחטים קטנות ודקות) המעודד ייצור של תאי עור חדשים ובריאים, כמו גם ייצור חלבון הקולגן האחראי על מיצוק העור וייצור חומצה הילורונית האחראית על מילוי העור בלחות.

במרכז "אלינור ביוטי בוטיק", אשר נותן דגש על אסתטיקה, נוחות ויחס אישי לכל מטופלת, תוך התאמת תוכנית טיפולים בהתאם לסוג העור, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה: כל סוגי טיפולי הפנים, מזותורפיה, הסרת שיער בטכנולוגית SHR, טיפולי גוף בטכנולוגית RF, מוצרי קוסמטיקה פעילים, התאמת מוצרי קוסמטיקה ועוד.

אלינור ביוטי בוטיק, מרכז BIG, באר שבע. טלפון: 08-6197368.