מזל טוב! עם כניסתה של שנת התשע"ט חדר הלידה במרכז סבן למיילדות בסורוקה היה פעיל במיוחד: 81 לידות התרחשו במהלך ימי ראש השנה. וזה כולל זוג תאומים, 50 בנים ו-32 בנות.

(מימין) האחות אירנה קוביליוס, ההורים אופירה וחזי אזולאי עם הבת שנולדה והאחות כנרת לוי. צילום: דוברות סורוקה

היולדת הראשונה לשנת תשע"ט היא ד״ר אופירה אזולאי-פרסטר, 36, מומחית ברפואה פנימית במהלך התמחות ברפואה דחופה במלר״ד סורוקה, שילדה את בתה השלישית עם כניסת השנה החדשה, במשקל של 3.805 ק"ג.

בעלה של אופירה, ד״ר חזי פרסטר, עושה כעת את שנתו האחרונה בהתמחות באורטופדיה בסורוקה. ״בילינו בשעות הצהריים יחד עם הילדים בבריכה בעומר, מקום מגורינו, ולאופירה התחילו צירים תוך כדי שהייתה במים", מספרים אופירה וחזי, "הבנו שבארוחת החג כבר לא נהיה ונסענו לסורוקה. הלידה עברה מהר ובקלות וזו הזדמנות להודות לצוות המדהים שיש לנו כאן בחדר הלידה ובמחלקת היולדות״.

המיילדת לוטה בן גל ליוותה את אופירה ויילדה אותה: ״אופירה וחזי הגיעו בערב חג לחדר לידה לקראת לידתה השלישית. אופירה הייתה בלידה פעילה, הייתה התקדמות מהירה והצירים הופיעו בעוצמה ובדחיפות. אופירה הועברה לחדר לידה ותוך מספר דקות הגיע ד"ר רוסלן המרדים להזרקת אפידורל". 

"לאופירה וחזי היה זמן לבדוק לשלומם של הילדים הגדולים שנשארו בבית, ההורים וארוחת החג. אופירה", ממשיכה בן גל לחלוק מחוויית הלידה, "עם כוחות של סופרוומן, בשליטה מלאה, סיימה את הלידה בלחיצות של שני צירים. החדר התמלא בשמחה, אושר ופליאה על קבלת ביתם הקטנה לעולם. ילדת חג אמיתית״.