רעות חסון-מימוני ז"ל. צילום מעמוד הפייסבוק

בבית החולים סורוקה הלכה לעולמה אתמול בלילה (חמישי) רס"ן רעות חסון-מימוני בת ה-29 מבאר שבע, שלקתה בתסחיף מי שפיר נדיר במהלך לידה לפני כחודש וחצי. אמש מאות ליוו אותה למנוחות בבית העלמין הצבאי בעיר.

רעות חסון-מימוני היתה קצינת משאבי אנוש בבה"ד 20. גיסתה שמרית ויצמן כתבה בעמוד הפייסבוק שלה: "הלב לא רוצה להאמין! רעותי שלי, רעותי שלנו לביאה שאת. נלחמת על כל רגע.. תודה שהייתה לי הזכות להיות גיסתך והדודה של הילד שלך. אוהבת אותך מעמקי הלב ולא אשכח לעולם את החיוך והלב הענק שלך.. תמיד נזכור ונוקיר.."

מבית החולים נמסר כי "במשך כחודש וחצי נלחמו הרופאים על חייה של היולדת בת ה-29 שסבלה מסיבוך נדיר של תסחיף מי שפיר אשר גרם לקריסת כל מערכות גופה. מדובר במקרה קשה מאד של תסחיף מי שפיר, מצב פתאומי קריטי ומסכן חיים שאינו ניתן לצפיה מראש ואינו ניתן למניעה".

"מערכות גופה של היולדת קרסו תוך כדי הלידה והצוותים הרפואיים נלחמו על חייה בחדר ניתוח. במהלך הניתוח חוברה למכשיר אקמו, והועברה לטיפול ביחידה לטיפול נמרץ במחלקה לכירורגית לב חזה. לצערנו מערכות גופה שקרסו לא התאוששו והיא נפטרה. אנו משתתפים בצער המשפחה", נכתב בהודעת בית החולים.