תושב באר־שבע (66) מואשם בביצוע מעשים מגונים בילדה בת תשע. כך התיר לפרסום בתחילת השבוע בית המשפט המחוזי בבאר־שבע.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות באת כוח הפרקליטות, עו"ד רננה לוי, הוזמן הנאשם על ידי משפחתה של הילדה לסייע בצביעת דירה בבאר־שבע.

צילום: ShutterStock

הילדה הגיעה עם בני משפחתה על מנת לסייע בצביעת הדירה ובמהלך שהותה בדירה, פעמים רבות, כאשר הנאשם צבע את אחד מחדרי הבית ושהה בחדר לבדו, בעוד בני המשפחה האחרים שהו באחד החדרים האחרים, הוא קרא לילדה וביקש ממנה שתבוא לעזור לו.

זו לא היתה בקשה תמימה. לנאשם, כך על פי תלונתה של הילדה במשטרה, היו כוונות אחרות לגמרי. בעקבות התלונה פתחה משטרת באר־שבע בחקירה, עצרה את החשוד במעשה וגיבשה נגדו את התיק בגין החשדות לביצוע מעשים מגונים בילדה, מה שהוביל להחלטת הפרקליטות להעמידו לדין.

על פי הנטען בכתב האישום, כוונתו של הנאשם היתה כי הוא והילדה הקטנה ישהו לבדם בחדר על מנת שהוא יוכל לבצע בה מעשים מגונים לשם סיפוקו המיני.

הנאשם, כך נטען בכתב האישום, שחלקו הותר לפרסום על ידי בית המשפט המחוזי, ביצע את המעשים המגונים בילדה בת התשע, בעודו נתון תחת צו פיקוח על פי חוק ההגנה על הציבור מפני עברייני מין, לאחר שבעבר הוא כבר הורשע בביצוע עבירות דומות.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשים מגונים והפרת צו פיקוח. בנוסף לכתב האישום הגישה הפרקליטות לבית המשפט בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.