שודד סדרתי גנב באיומי סכין מכשירים סלולריים וכסף - ונעצר. תושב הפזורה, כבן 29, חשוד כי שדד באיומים מכשירים טלפון ניידים וכסף בשני מקרים בתקופה האחרונה. המשטרה איתרה את החשוד, עצרה אותו, וכעת חומרי החקירה הועברו לפרקליטות שתקבע אם להגיש כנגדו כתב אישום.

הסלולרי מוחזר לבעליו. צילום: דוברות המשטרה

בשעות בערב של יום שישי בסוף אוגוסט, בפארק שכונה ד' סמוך למרכז גילת, הבחין החשוד באדם תמים, שלף סכין ואיים על הקורבן שימסור לו את את הסלולרי וסכום כסף שהיה ברשותו (כ-100 ש"ח) ולאחר מכן נמלט. הקורבן הנחוש רדף אחרי השודד, הבחין ברכב אליו נכנס החשוד ורשם את מספר הלוחית זיהוי. כשניגש למשטרה עם הפרטים אותר הרכב ללא החשוד ונמשכה החקירה לאתרו.

כשבועיים לאחר מכן, ביום חמישי 13.09, התקבל דיווח נוסף על מקרה בעל מאפיינים דומים. החשוד ביקש מאדם זר לבצע שיחה במכשיר הסלולרי שלו, סמוך לקריית הממשלה.

כשסיים את השיחה, החזיר את הסלולרי לידי הקורבן אך מיד "נזכר" כי שכח בשיחה משהו נוסף ועל כן ביקש שיחה נוספת. לאחר שקיבל את שוב את המכשיר לידיו, החל להתרחק, כשבעליו של המכשיר הולך בעקבותיו. כשהגיעו השניים לאזור מבודד איים החשוד על הקורבן ואז נמלט מהמקום.

החקירה שבוצעה על ידי תחנת המשטרה בבאר שבע, הובילה למעצרו של החשוד במעשים בתאריך 23.09. מעצרו של החשוד הוארך בבית המשפט במשך הימים והיום (שני) הועבר חומר החקירה לידי פרקליטות דרום.