רכב שנהג בצורה מסוכנת על כביש 31 ליד צומת להבים, נעצר הלילה (בין רביעי לחמישי) על ידי המשטרה. כאשר בדקו השוטרים את הנהג, צעיר בן 19 תושב הדרום, התברר כי הוא ביצע מספר עבירות תנועה חמורות.

בבדיקה התברר כי הצעיר מעולם לא הוציא רישיון נהיגה, מעל ראשו מרחף מאסר על תנאי למשך שנה על פי החלטת בית המשפט מלפני חודש בגין אותה עבירה, וכן נתפס כשהוא נוהג בגילופין. בבדיקת השכרות שבוצעה נמצא כי הנ"ל תחת השפעת אלכוהול בכמות של 758 מ"ג לליטר אוויר נשוף (מעל לפי 15 מהכמות המותרת), ברכבו נמצא בקבוק וודקה פתוח עם משקה אלכוהולי בתוכו.

הנהג עוכב לחקירה ורכבו הושבת למשך 30 ימים. בסיום החקירה הוא נשאר במעצר ובהמשך היום הובא בפני שופט לדיון בבקשה להארכת מעצרו.

באגף התנועה במשטרה מזכירים כי נהיגה תחת השפעת אלכוהול הינה עבירה המהווה סכנה לנהג ולכלל ציבור משתמשי הדרך, מחקרים רבים מצביעים על חוסר שליטה וזמן תגובה איטי וכן, קבלת ההחלטות בזמן חירום עלולה להיות מוטעית והרת אסון".

באותו לילה עצרו בבאר שבע שוטרי סיור שני חשודים כבני 20 תושבי הפזורה, שרכבו על קטנוע ללא קסדות וניסו להימלט. בשלב מסוים נטשו החשודים את הקטנוע והחלו להימלט רגלית בסמוך לשכונת רמות. במהלך סריקות הצליחו כוחות המשטרה לאתר את השניים במוסך הרכבת, הודות למאבטח המקום שדיווח לשוטרים כי הבחין באנשים חשודים.

בתום מרדף קצר נעצרו. מעצרם הוארך בבית המשפט וכתב אישום יוגש נגדם בקרוב.