משמחים את החיילים | צילום: פרטי

סערה בטחונית פקדה אותנו השבוע, וכמו תמיד מתנדבי סניף 'יחד למען החייל' בבאר שבע מיהרו להתגייס למען החיילים. פעילות שהם מבצעים לאורך כל השנה, אבל עולה מדרגה בימי כוננות ומלחמה. 

"הזכות לתת ולעשות למען האחר גורמת לתחושת חיבור לקהילה וחיוניות, גם כשמדובר בהתנדבות רק בשעת חירום", מספרת השבוע ציפורה חלפון, יו"ר הסניף בבאר שבע ומדגישה: "שום דבר לא משתווה לחיוכם של חיילים שמקבלים צ'ופר בדרך לבסיס. לחיבוק שלהם, לאהבה הענקית שאנחנו מקבלים בחזרה".

חלפון היא אם לשני חיילים ופעילה חברתית אקטיביסטית. בהובלתה עוסק הסניף הבאר שבעי בהתנדבות מלאה למען חיילי צה"ל וכוחות הבטחון. גם בימי שגרה, והשבוע במיוחד, יצאו המתנדבים לתחנות האוטובוסים, הרכבות, מזנוני דרכים ובסיסים כדי לסייע לחיילים.

משמחים את החיילים | צילום: פרטי

כחלק מהפעילות הענפה של מתנדבי הסניף הם מחלקים עוגות ושתייה חינם לחיילים במזנוני הדרכים, מבקרים פצועים בבית חולים, מאמצים יחידות, מסייעים לחיילים בודדים, נותנים שירותי כביסה והסעות לחיילים בסופי שבוע ועוד.

בין המתנדבים נמצא גם אבי גבאי, אב לשני חיילים, שמספר על הסיפוק העצום בהתנדבות, "דבר שלא ניתן להעריך בזמן או בכסף", לדבריו. השבוע היה גם הוא בין המתנדבים שיצאו לשטח ופגשו את החיילים. 

משמחים את החיילים | צילום: פרטי

סניף 'יחד למען החייל' מתקיים מתרומות בלבד. בימים אלה עסוקים בסניף בגיוס מוצרים חיוניים לחיילים ולחיילות לקראת החורף. בסניף דרושות בעיקר תרומות של גופיות קיץ/חורף, גרביים, תחתונים, כלי רחצה, חטיפים ומוצרים סגורים.

מעוניינים לתרום או להתנדב? צרו קשר עם אחראיות התרומות בסניף: חגית - 054-4801905. שביט - 054-7722594.