החשוד נעצר תוך כדי מו"מ עם השוטרים. צילום: גיל אייסנמן. עיתון הצבי ערד

רגעים דרמטיים בסניף בנק בערד. אדם חמוש התבצר היום (שלישי) אחר הצהריים בסניף בנק מזרחי-טפחות בעיר. למקום כוחות משטרה גדולים, כולל ימ"מ, בפיקוד מפקד תחנת המשטרה של ערד.

על פי דיווח של המשטרה, התקבלו אותות מצוקה מבנק בערד במוקד 100, ולמקום יצאו מפקד תחנת ערד ביחד עם כוחות משטרה ובמקביל הוזעקו למקום כוחות מיוחדים ופיקוד המחוז והמרחב עשו דרכם לעיר.

עם הגיעם לזירה, השוטרים בודדו את המקום ובמקביל החלו בביצוע משא ומתן עם החשוד שהתבצר בתוך הבנק ביחד עם מספר בני ערובה. תוך כדי המשא ומתן עם החשוד, השוטרים הצליחו להיכנס לבנק, תוך שהם מאבטחים האחד את השני, השתלטו עליו ופרקו אותו מהנשק אותו אחז.

כוחות רבים של משטרה הוקפצו למקום. צילום: ענת רסקין

שלומי טבצ'ינק, שהה מחוץ לבנק בעת שהשודד נכנס לסניף. שלומי מתאר את מה שהתרחש: "ראיתי כוחות משטרה גדולים, מכבי אש ומד"א. לפני שהגעתי אנשים סיפרו כי שמעו שתי יריות. השוטרים הרחיקו אותנו מהמקום, אבל יכולתי לראות את השודד מובל כבול על ידי שלושה שוטרים שהכניסו אותו לניידת כאשר לפני כן פרקו את נשקו. השוטרים גם איתרו את הרכב של השודד ופרצו לתוכו לבדוק מה יש בתוכו".

החשוד, בן מיעוטים, הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בערד. אנשים מערד סיפרו כי חששו ליקירהם שנמצאים בבנק, ולמרבה המזל אין נפגעים באירוע.