חטפו, כפתו ושדדו. אילוסטרציה: שאטרסטוק

זה נשמע כמו תסריט של מותחן בקולנוע, אבל זה קרה כאן בנגב. רעולי פנים תקפו וכפתו אדם, חטפו והכניסו אותו לתא המטען של רכבו ואחר כך השליכו אותו בשטח כשהוא פצוע וחבול.

בתאריך 19.1 סמוך לשעה 00:30 התקבלה במשטרה קריאה בה הקורבן מסר כי שדדו אותו, גנבו את רכבו, גרמו לחבלות בראשו וכל חלקי גופו והוא בדרכו לבית החולים סורוקה בבאר שבע לקבלת טיפול רפואי.

שוטרים שהגיעו לבית החולים פגשו את אותו אדם, תושב הפזורה, אשר סיפר כי מספר רעולי פנים שדדו אותו בשטח בגזרת פזורת ערד, תקפו אותו באלימות שגרמה לחבלות, הכניסו אותו לתא המטען של רכבו ובשלב מסוים השליכו אותו בשטח כשהוא פצוע וכפות בידיו. בשארית כוחותיו הצליח קורבן השוד והחטיפה ליצור קשר עם רכב שעבר במקום ונהגו סייע לו להגיע לביתו.

עם התקדמות החקירה התגלתה זהותם של החשודים, תושבי הפזורה בגילאי 20 עד 30 והם נעצרו בחשד לחטיפה, שוד, סחיטה בכוח וכניסה לישראל ונהיגה ללא רישיון. בחקירתם עלה כי לאחר התקיפה האלימה הם שדדו ממנו את רכושו שהיה על גופו ומכרו בשטחי הרשות הפלסטינית את רכבו.

השבוע, עם סיום החקירה הוגשה כנגד ארבעת החשודים הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס להם והיום (שישי) עם תום ימי המעצר יובאו לבית המשפט המחוזי בבאר שבע.