שני חשודים בתקיפת שוטרים נעצרו היום (שישי) בחורה, לאחר שבמהלך פעילות משטרתית ביישוב הותקפו שוטרים ונזרקו לעברם אבנים. על פי דיווח המשטרה כוחות במקום השיבו את הסדר על כנו. "הנוכחות המשטרתית המוגברת במקום תמשך ככל שתדרש ולמען בטחונו ושלומו של האזרח הנורמטיבי", כך נמסר ממשטרת ישראל.

בתוך כך, פורסמו היום צילומי האבטחה בתחנת הדלק בצומת דבירה, שנשדדה בחודש שעבר על ידי רעולי פנים. מתחקור ראשוני עלה כי למקום הגיעו מספר חשודים רעולי פנים ובאיומים שדדו קופסאות סיגריות ואלפי שקלים, תוך שהם מאתרים את לחצן המצוקה על אחד הקורבנות ומנטרלים אותו.

עם התקדמות החקירה נודעה זהותם של החשודים ובהם גם עובד במקום, אשר למעשה שדד את חבריו. ככל הנראה החשוד החליף לצורך ביצוע מעשה השוד את מכוניתו בכלי רכב אחר בכדי לנסות ולטשטש את מעורבותו.

לפני כשבוע החלו מעצרי חשודים ואתמול (חמישי) בתום החקירה הוגשה אתמול כנגד שני חשודים, תושבי לקיה כבני 20, הצהרת הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש כנגדם כתב אישום בגין המיוחס ומעצרם הוארך עד היום.

"משטרת ישראל מנהלת מאבק עיקש בפשיעה החמורה תוך הרחקתם של החשודים המעורבים מהמרחב הציבורי ולמען מרקם החיים הנורמטיבי", כך נמסר מהמשטרה.