צוות באר שבע. צילום: רכבת ישראל

כבוד לבירת הנגב: מבין ככלל התחנות בארץ זכתה תחנת באר שבע מרכז וצוותה כתחנה מצטיינת של רכבת ישראל לשנת 2018. כל זאת על בסיס מדדי שרות וביניהם סקר שביעות רצון, בדיקות לקוח סמוי, משובים מנוסעים ועוד. 

בטקס שנערך על ידי יחידת השירות לנוסע בחטיבת הנוסעים, חולקו לצוות התחנה מגיני הוקרה ומנהל אגף תחנות, אלון בן ישי בירך את המצטיינים והודה לכל עובדי הרכבת על עבודתם הקשה ומסירותם בשנה מאתגרת: "אני גאה בעובדים שלנו שעושים ימים כלילות על מנת להעניק שירות לנוסעים שלנו. אנו נמשיך ונעשה הכל כדי להצדיק אמון זה ולהעניק שרות מעולה גם בשנים הבאות".

תחנת באר שבע מרכז הפכה בשנים האחרונות לאחת התחנות הגדולות של רכבת ישראל, המשרתת לא רק את העיר באר שבע אלא גם את סביבתה ומשרתי כוחות הביטחון הרבים, המשרתים באיזור הדרום.

במהלך שנת 2018 החלה התחנה לפעול במשך כל השעות היממה, עם התחלת שירות הלילה אל ישובי הדרום. בתחנה  בשנת 2018 בוצעו 3,805,000 נסיעות, גידול של כארבעה אחוזים אל מול שנת 2017.

הפרס ניתן למנהל תחנה, סמי רביבו, וצוות תחנה: אולג מסטר, אלכס איחייב, אבי אטיאס, ניסים בן ברוך, אנה רובינוב, קטיה שפיר, נטלי פלשוק והודיה אסייג.