אחד מכלי הרכב שהיה מעורב בתאונה. צילום: דוברות מד"א

תאונה חזיתית וקטלנית בין כיסופים לעין השלושה. גבר כבן 80 שחולץ ללא רוח חיים ושני פצועים, בהם ילדה כבת 11, היו מעורבים בתאונה קשה הבוקר (ראשון) בין שני כלי רכב בכביש 2410.

בשעה 07:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על תאונת דרכים בכביש 2410 מעין השלושה לכיוון כיסופים. חובשים ופראמדיקים העניקו במקום טיפול רפואי ל-3 פצועים במצב קשה שחולצו מכלי הרכב על ידי כוחות כיבוי והצלה.

מאוחר יותר נאלצו לקבוע את מותו של אחד הפצועים, גבר בשנות ה-80 לחייו. מסוק הוזנק לאירוע. עוד טופלו בזירה שני נפגעים - ילדה כבת 9 וגבר בן 40, שניהם במצב קשה.

צפו בזירת התאונה:

צילום: דוברות כבאות והצלה נגב

צילום: דוברות כבאות והצלה נגב

חובשת בכירה במד"א איילת רם סיפרה: "מדובר בתאונת דרכים קשה בין 2 כלי רכב פרטים. אחד מהרכבים היה בשולי הכביש כשבתוכו 2 נוסעים, הנהג היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נקבע מותו, ילדה שהייתה גם כן ברכב ונפגעה באורח קשה טופלה בשטח ופונתה במסוק מד"א לבית החולים סורוקה, יחד עם נהג הרכב השני שהיה לכוד וחולץ כשהוא סובל מחבלות קשות בפלג גופו העליון".

מבית החולים סורוקה נמסר: "מתאונת הדרכים באזור כיסופים פונו לסורוקה שני פצועים: ילדה בת 10 וגבר בשנות השלושים לחייו. שניהם מטופלים בחדר הטראומה, וסובלים מפציעות בגפיים, מוגדרים במצב בינוני".

מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה כי ככל הנראה מדובר בתאונה חזיתית. המשך חקירה בידי בוחני תאונות דרכים ממרחב הנגב.