ה"נשק" ששימש את השודד - אקדח בועות סבון ומזרק עם חומר אדום. צילום: דוברות המשטרה

התרגיל שכמעט עבד. המשטרה חשפה היום (חמישי) את שיטת הפעולה המוזרה של אזרח ירדני, ששדד את סניף הדואר ב"ביג" לפני כשבועיים.

בתאריך 20.01 התקבל במשטרה דיווח על שוד בסניף בנק דואר במרכז מסחרי בבאר שבע. שוטרים שהגיעו למקום החלו בתחקור מהיר ועלה כי למקום נכנס אדם אשר הסתיר פניו ותוך שהוא מאיים על הפקידה במה שנחזה כאקדח הגיש לה פתק ובו הודיע לה כי זהו שוד, ועם קבלת הכסף נמלט מהמקום.

בעקבות המקרה החלה חקירה נרחבת במהלכה בוצעו סריקות ברחבי העיר במטרה לאתר את החשוד במעשה. עם התקדמות החקירה נודעה זהותו של חשוד ובפעילות מבצעית ממוקדת למחרת (שני) עצרו שוטרים סמויים שהוצבו בסניף הדואר במיתר את החשוד "על חם".

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת, ובמהלך החקירה עלה כי החשוד הגיע ובידו אקדח בועות סבון ועליו מורכב מזרק עם חומר נוזלי אדום אז הגיש לפקידה פתק.

הפתק שהגיש השודד לפקידת הדואר. צילום: דוברות המשטרה

עם תם מלאכת החקירה הוגשה השבוע הצהרה בדבר כוונת התביעה להגיש כנגדו כתב אישום, מעצרו הוארך והיום צפוי דיון בעניינו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. "מעצרו של החשוד הנו פרי חקירה משטרתית נחושה ומצטרף לרצף הצלחות בפענוח מעשי שוד אשר אירעו לאחרונה בגזרת העיר באר שבע", כך נמסר מהמשטרה.