זירת האירוע. צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חשד לרצח בדרך מצדה. גופת גבר כבן 45 התגלתה הערב (ראשון) ועליה סימני אלימות קשים, בדרך מצדה פינת אלפסי, בשכונה י"א בבאר שבע, ככל הנראה הוא נדקר והוכה למוות במהלך קטטה.

בשעה 21:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פצוע ברחוב דרך מצדה בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 45 עם סימני אלימות קשים בפלג גופו העליון ללא סימני חיים. מותו נקבע במקום.

ככל הנראה הקורבן נרצח במהלך קטטה. צילום: הרצל יוסף

מותו נקבע במקום. צילום: הרצל יוסף

פראמדיק מד"א אייל עוז סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 45 שוכב מחוסר הכרה עם סימני אלימות בפלג גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

בזירת האירוע נמצאים כוחות משטרה בפיקודם של ממלא מקום מפקד המחוז הדרומי, תנ"צ אמנון אלקלעי ומפקד מרחב הנגב, תנ"צ נתן בוזנה. ממשטרת מרחב הנגב נמסר, כי נכון לעכשיו הנרצח באירוע טרם זוהה באופן ודאי.

לפני קצת יותר מחודש נרצח צעיר בן 20 ברחוב אביה השופט בשכונה ד'. בשעה 03:54 לפנות בוקר הוזעקו לרחוב משעול סוכות כוחות משטרה ומד"א בעקבות דיווחים על קולות ירי. שוטרים שהגיעו למקום, פתחו בסריקות וזיהו אירוע ירי שאירע בבית סמוך ברחוב אביה השופט.

בתקרית נפגעו שני גברים ואישה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של צעיר בשנות ה-20. בית משפט השלום בבאר שבע נעתר לבקשת משטרת ישראל והוציא צו איסור פרסום על כל פרט מפרטי החקירה וכל פרט העלול לזהות את החשודים.

מוקדם יותר היום בשעה 19:29 פונה מרהט לסורוקה נער כבן 16 במצב קשה עם פציעה בפלג גופו העליון. על פי המשטרה מהרקע לאירוע הוא קטטה רבת משתתפים בשכונה 26 ברהט. למקום הוזעקו כוחות משטרה שפועלים להשלטת הסדר.