לילה אלים כזה לא זכור באזור באר שבע זמן רב. ב-12 השעות האחרונות נרצחו שני בני אדם ועוד שלושה נפצעו בשורה של תקריות חמורות.

זה החל אתמול (יום ד') בשעה 20:41 בערב, עם ירי מרכב חולף בכניסה ליישוב לקייה, צפון מזרחית לבאר שבע, לעבר משפחה שישבה ברכב חונה, בני זוג עם ילדם.

כתוצאה מהירי נפצעו שני בני הזוג אנושות ובהמשך נקבע מותם. בנם הקטן שהיה עמם לא נפגע. כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירה בלקייה והחלו באיסוף ממצאים בזירה ובחקירת נסיבות הרצח הכפול.

צילום ארכיון: דוברות המשטרה

עדת ראייה סיפרה לאתר ynet על הילד בן ה-5 שהיה ברכב: "היה לו הרבה דם על הבגדים, הוא לא בכה, אבל נראה מפוחד. החלפנו לו את הבגדים שלו והמשפחה שלו לקחה אותו. כנראה שהוא היה קרוב לאמא, כי הוא היה עם הרבה דם".

בשעה 02:14 לפנות בוקר נדקר צעיר בן 20, ככל הנראה במהלך קטטה בדרך מצדה בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה במצב בינוני.

בשעה 06:47 הבוקר (יום ה') התרחש אירוע ירי סמוך לאחד מיישובי הפזורה באזור רמת חובב. חובשים ופראמדיקים של מד"א הגיעו למקום והעניקו טיפול ראשוני לשני פצועי ירי במצב בינוני יציב, בהם נער כבן 15 וצעיר כבן 19. הם פונו להמשך טיפול בבית החולים סורוקה בעיר.