מעל 200 איש התכנסו בשעה 19:00 בצומת אלי כהן בבאר שבע הסמוכה לקניון הנגב בעצרת לחיזוק המשפחה, בין המשתתפים גם הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון, הרב שמעון כהן - ראש מוסדות בית מוריה בעיר, הרב דרור אריה מתנועת חזון גדי מזוז, חבר מועצת העיר, אישי ציבור ורבנים נוספים.

צילום: פרטי

המשתתפים מוחים על מצעד הגאווה המתקיים בעיר בשעות אלו, זו הפעם השלישית, ועל הנפת הדגלים ברחבי העיר כבר בשבוע שעבר, זמן רב לפני המצעד.

הרבנים נשאו דברים במקום, והמשתתפים נשאו שלטים "אבא ואמא = משפחה", המשתתפים מספרים כי תושבים רבים בעיר עצרו והביעו תמיכה בהפגנה.

"נקעה נפשנו, אתם סוגרים לנו את העיר באר שבע בגלל מיעוט?, פה באנו לומר את האמת, חזרנו הביתה לארץ ישראל בשביל להקים ממלכת כהנים וגוי קדוש." אמר הרב דרור אריה במקום.

הרב שמעון כהן הוסיף "עם ישראל חי, ב"ה רוב עם ישראל חי בצורה נורמלית. צורה נורמלית זה אבא אמא וילדים, צריך לעסוק בישובו של עולם. כל צורה אחרת של חיים עוסקת בחורבנו של עולם".

צילום: פרטי

"הניסיון של ארגוני הלהט"ב לכפות ערכים מעוותים על כל האוכלוסיה הוא לא נורמלי" אומר אחד ממארגני ההפגנה "תושבי העיר באר שבע הצטרפו היום לקריאה הברורה והפשוטה, שיותר ויותר תושבים מערים שונות מצטרפים אליה - לעצור את הטירוף הזה, לחדול את המצעדים ואת כפיית האג'נדות על כולנו. מספיק עם הדגלים האלו, מספיק עם המצעדים. אנחנו רוצים נורמליות במרחב הציבורי'".