מלכודת לנהגים: התמרור נפל, נהגים מסתכנים בתאונה ובקנסתמרור 'אין כניסה' שהוצב ברחוב הל"ה נפל ונהגים שלא מודעים לאיסור הכניסה לרחוב החד סטרי, עלולים לקבל בקנס, או חמור מכך - להיקלע תאונה

התמרור שנפל. צילום: מערכת מיינט באר שבע

הצבת תמרורים בצדי הכביש נועדה לסמן לנהגים כיצד לנהוג ולהתריע בפניהם מה צפוי להם בהמשך הדרך. היעדר תמרור יוצר בלבול ובמקרים חמורים יותר, אף חושף את הנהגים לסכנה. ברחוב הל"ה הנושק לרחוב טרומפלדור בעיר העתיקה בבאר שבע, היה תמרור בולט של 'אין כניסה' שהתריע למעשה על איסור של כניסת כלי רכב לרחוב הל"ה.

בהיעדר תמרור במקום, שנפל מסיבה לא ברורה, נהגים נכנסים לרחוב הל"ה מרחוב טרומפלדור ומסתכנים בגרימת תאונה. יש לציין כי בצדי רחוב הל"ה היו שני תמרורים של 'אין כניסה', כאמור הבולט שביניהם נפל, והתמרור השני פחות נראה לעין.

התמרור נחוץ במיוחד עבור נהגים לא מקומיים שאינם מכירים את האזור. מדובר ברחובות צפופים שהנסיעה בהם היא חד סטרית, כלומר, שניתן לנוע בכיוון אחד, ובאין תמרור שמורה על אין כניסה, נהגים בתמימותם מסתכנים במלכודת וגם בקנס על עבירת תנועה.

בעקבות פנייתנו: "צוות תמרורים באגף האחזקה", נמסר מעיריית באר שבע, "הציב מחדש בצומת טרומפלדור - הל"ה את העמוד עליו מתנוסס התמרור המדובר".

השורה התחתונה: טיפול בתמרורים נמצא באחריות גורמים שהעירייה מעסיקה ומפקחת עליהם, לכן באחריותה לדאוג לתקינות התמרורים או כל סוגיה אחרת הקשורה במרחב הציבורי בהקדם האפשרי.

קיבלתם שירות לקוי? טרטרו אתכם? הביורוקרטיה מתישה, נמאס לכם מהרשויות? פנו אלינו לכתובת המייל: colhanegev@yedtik.co.il

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה