מלכודת לתלמידים: מה עושה רכב שרוף בכניסה לבית הספר לחינוך מיוחד?שלד של רכב שרוף ניצב סמוך לכניסה של בית הספר 'דקלים' בבאר שבע והתושבים חוששים כי התלמידים ייפגעו בשל "סקרנות יתר"

שלד הרכב השרוף בכניסה לבית הספר. צילום: יעקב לוי

התופעה של כלי רכב נטושים בשכונות באר שבע מוכרת וידועה וגוררת עימה תלונות רבות של תושבים המלינים על הסכנות הנשקפות מהמפגעים הבטיחותיים ש"נשכחים מאחור" במתכוון.

הפעם עדשת המצלמה תפסה שלד של רכב שרוף שניצב ממש בסמוך לבית הספר 'דקלים' ברחוב בני אור. "מקומו של הרכב לא ליד בית הספר אלא באתר של גרוטאות", אומר תושב המקום, "זו פרצה שקוראת לתלמידים שלא תמיד ערים לסכנות, הדלתות של הרכב פתוחות וזו מלכודת לכל דבר, לא צריך להמתין חלילה שיקרה אסון".

יש להדגיש כי בבדיקה חוזרת שלנו במהלך כל ימי השבוע האחרון (עד יום רביעי), שלד הרכב המפויח נמצא באותו מיקום אולם אף גורם לא טרח לפנות את המפגע הבטיחותי מהמקום.

בעקבות פנייתנו המקרה הועבר לידיעת עיריית באר שבע.

השורה התחתונה: ברשויות מקומיות רבות בארץ פועלות סיירות שירות שתפקידן לאתר מפגעים ולפנותם. לא תמיד צריך להמתין לתלונות של תושבים כדי לפעול ולתקן ליקויים.

המפגע המדובר נמצא בכניסה לבית ספר באזור מרכזי. העירייה צריכה להתאים את עצמה למציאות ולספק שירות יעיל ואפקטיבי יותר, כפי שהתחייבה בפני התושבים. "עיר ההזדמנויות של ישראל" לא מסתכמת בפארק היי־טק ובפרויקטים "מחוללי שינוי" אלא בעיקר במתן שירות, שיפור איכות החיים וטיפול במפגעים בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

קיבלתם שירות לקוי? טרטרו אתכם? הביורוקרטיה מתישה, נמאס לכם מהרשויות? פנו אלינו לכתובת המייל: colhanegev@yedtik.co.il


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה