צילום- דוברות והסברה-דואר ישראל

   

חברת דואר ישראל יוצאת בשיתוף פעולה עם רשת 'מחסני השוק', במסגרתו לראשונה נפתחה סוכנות דואר בתוך חנות 'מחסני השוק' ברחוב האורגים בבאר שבע. הסוכנות החדשה תיתן מענה לכל תושבי האזור, לרבות לקוחות פרטיים ועסקים, ותציע את מגוון השירותים של חברת דואר ישראל.

סוכנות הדואר אשר בתוך 'מחסני השוק', כוללת שתי עמדות והיא מספקת מגוון רחב של שירותי דואר ושירותים פיננסיים, כגון משלוח דואר וחבילות בארץ ולחו"ל, רכישת כרטיסי מטבע חוץ נטענים, העברות כספים בארץ ולחו"ל, הפקדת כספים לכל בנק בארץ, שירותי ישיר למשרד לעסקים, העברת בעלות רכב, הנפקת רישיונות נהיגה, קבלת חבילות ודברי דואר רשומים ועוד.

בשמת שדה, סמנכ"ל השיווק והשירות וראש חטיבת הקמעונאות בדואר ישראל אמרה "פתיחת סוכנויות דואר בתוך רשתות שיווק היא חלק מאסטרטגיה חדשה שמובילה חברת הדואר לשיפור השירות ללקוחות ואנו שמחים לשתף פעולה עם רשת 'מחסני השוק', לרווחת תושבי באר שבע והסביבה.  המודל של מתן שירותי דואר בתוך חנויות ורשתות, מאפשר לציבור לקבל את כל שירותי הדואר והשירותים הפיננסיים במגוון רחב של מקומות, בשעות שנוחות להם וכחלק משגרת יומם.  מודל  זה מאפשר לדואר לספק רמת שירות טובה יותר ביחידות הדואר, ואותם עסקים נהנים מטראפיק רב ומחשיפה ללקוחות חדשים".

מרשת מחסני השוק נמסר "רשת מחסני השוק עושה את מירב המאמצים לתת ללקוחותיה חווית קניה ברמה הגבוהה ביותר. בסניף האורגים ניתן למצוא מחלקת אוכל מוכן, חנות למוצרי תינוקות, חנות סלולר, מעבדת תיקונים ועוד. מחסני השוק שמה דגש על מחויבותה לשירות ועל חווית הקניה ללקוח, ולכן פנינו לשיתוף פעולה עם דואר ישראל על מנת לתת ללקוחותינו נגישות לשירותי דואר בשעות פעילות הסניף. בכוונת מחסני ה שוק להרחיב את שירותי הדואר גם לסניפים ברחבי הארץ".

שעות פעילות בסוכנות הדואר החדשה

ימים א', ב', ג' – 08:00-20:00

בימי ד' ו- ה' – 08:00-21:00

בימי ו' וערבי חג – 07:00-14:30

כתובת סוכנות הדואר: רחוב האורגים 1 באר שבע.