מתחדשים: בית ספר חדש נבנה בימים אלה בשכונת כלניות בבאר שבע. המוסד החינוכי החדש משתרע על שטח של כ-3,700 מ"ר.

בית הספר היסודי צפוי לאכלס בסופו של תהליך כ-700 תלמידים. בשנת הלימודים הקרובה ילמדו בבית הספר תלמידים בשכבות א'- ג'.

בית הספר החדש. צילום: דוברות עיריית באר שבע

במבואת בית הספר הממוקם בלב השכונה הצעירה, כלניות, יהיו חללים מעניינים ושונים, גירויים בשילובי צבעים ובחומרים עדכניים, המשרים אווירה נעימה ונינוחה שתעורר את דמיונם ותנעים את שהייתם של הנוכחים.

במבנה חצרות פנימיות ומרחבים משותפים תוך שמירה על תחושת בית בעבור התלמידים. בבניין המרכזי בביה"ס נמצאים המנהלה והמעבדות. במרכז בית הספר נמצא תיאטרון חוץ המנצל את הפרשי הטופוגרפיה במגרש ליצירת שטח כינוס, טקסים והופעות עבור ילדי בית הספר.

הדמיית מבנה בית הספר

ראש העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ': "תחום החינוך בראש סדר העדיפויות העירוני ובהתאם לכך משקיעה העירייה במטרה לקדם ולהיטיב כל העת את סביבת הלימודים של ילדי העיר וצוותי החינוך ולהעניק להם חינוך איכותי בסביבה מיטבית. אנו משקיעים משאבים רבים בבינוי ופיתוח מוסדות החינוך, יצירת סביבת למידה התואמת את אתגרי המחר, הטמעת תוכניות חדשניות ומגוונות, טיפוח מצוינות, עידוד התלמידים למיצוי אישי ומעל הכול מתן הזדמנות שווה לכל תלמיד לממש את יכולתו".

מ"מ וסגנית רה"ע מחזיקת תיק החינוך, ד"ר חפצי זוהר: "מרחבי הלמידה בבית הספר מזמנים בעבור התלמידים גירויים, למידה חווייתית, התנסויות ורכישת מיומנויות להעצמתם, הצלחתם והכשרתם של התלמידים לקראת אתגרי העתיד".