תיעוד החטיפה והדריסה ברהט. צילום: באמצעות דוברות המשטרה

זוג הורים מרמלה נעצרו בתחילת החודש ברהט, בחשד שניסו לחטוף ולפגוע בבתם, כי לא היו מרוצים מהתנהגותה, כך עולה מחקירת המשטרה ומכתב האישום שהוגשם היום (חמישי) כנגדם בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

המקרה אירע לפני כשבועיים, בתאריך 05.04. סמוך לשעה 19:00 התקבל במשטרה דיווח על אישה פצועה אשר שוכבת על הקרקע ברהט ונראה כי היא לאחר דריסה. האישה נזקקה לקבלת טיפול רפואי.

שוטרים מתחנת רהט הגיעו למקום ומתחקור ראשוני עלה חשד כי הקורבן נדרסה בכוונה תחילה. ככל הנראה שני הוריה הגיעו ממרכז הארץ לרהט על מנת לחטוף אותה בכוונה פלילית, על רקע אי שביעות רצונם מהתנהלותה.

מסעיפי כתב האישום עולה כי לפני מספר חודשים עזבה בתם בת ה-18 את ביתם של הנאשמים ברמלה והתגוררה ברהט. הנאשמים סברו כי המתלוננת מנהלת אורח חיים "לא צנוע" ולכן החליטו לאתר אותה ולהחזירה בכוח לביתם.

בסיוע קרובי משפחה בעיר איתרו השניים את הצעירה במרכז מסחרי בעיר. כשהגיעו אליה בעט הנאשם במתלוננת מספר פעמים, בעודה אוחזת בעמוד שהיה במקום, כשהיא צועקת שהיא בסכנת חיים ומבקשת מאנשים שהיו בסביבה להזמין משטרה. ההורים והצעירה המשיכו להיאבק, כששני ההורים מושכים את בתם בכוח לתוך המושב האחורי של המכונית, חרף התנגדותה.

עוד עולה מכתב האישום כי במהלך הנסיעה, איים האב ואמר לצעירה שהוא רוצה לחתוך לה את הרגליים ולהרוג אותה, וכן ציין שיש ברשותו נשק, כל זאת תוך המשך מאבק פיזי בינו לבינה.

תוך כדי נסיעה, המתלוננת דחפה את הנאשם, פתחה את הדלת הימנית האחורית של הרכב, והחלה להוציא את רגליה מהרכב, במטרה להימלט. או אז תפס אותה האב בחולצתה כדי למנוע ממנה להימלט, ולא עצר את הרכב גם כשחולצתה ירדה מעוצמת המאבק והיא החלה גולשת אל מחוץ לרכב.

בשלב מסוים במהלך הנסיעה איים האב על הצעירה ואמר לאם שצריך לדרוס אותה. האם עצרה את הרכב רק לאחר נסיעה של כ-200 מטרים נוספים. לאחר עצירת הרכב, המתלוננת נפלה מהרכב לכביש, שכבה מתחת לרכב, צעקה ובכתה.

באותה עת, שני אזרחים שנסעו מאחורי הרכב והבחינו במתרחש, עצרו מאחורי הרכב וסימנו לאמבולנס של מד"א, שהזדמן למקום, לסייע למתלוננת. במקביל, האב יצא מהרכב, ניגש אל הצעירה, בעט בה בחוזקה מספר פעמים, קילל אותה וקרא לה "שרמוטה".

האב אף מואשם שניסה למנוע מאנשי מד"א לטפל בצעירה בטענה שהיא "שקרנית ועושה הצגות", למרות שהצעירה שכבה באותו זמן על הכביש והתחננה בדמעות לאנשי מד"א שלא יעזבו אותה כי היא מפחדת על חייה. אחרי שההורים הבינו שהמשטרה בדרך הם נכנסו למכוניתם ונמלטו מהמקום.

המתלוננת פונתה לטיפול ב'סורוקה' ושם נמצא כי כתוצאה ממעשיהם של הנאשמים נגרמו לה כאב בברך ימין, שפשופים מסביב לפיקת הברך וסימני שפשוף ביד ימין.

עם התקדמות החקירה אותרו ונעצרו הוריה, תושבי מרכז הארץ בני 43 ו 42, החשודים בביצוע החטיפה ובתקיפה וחבלה ממשית. מעצרם הוארך והיום, כאמור, הוגש נגדם כתב אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.