זירת התאונה ברחוב אצ"ל בבאר שבע. צילום: דוברות מד"א

שני הולכי רגל נפגעו הערב (שבת) מרכב ברחוב אצ"ל, בין שכונה י"א לשכונת נחל עשן בבאר שבע ופונו להמשך טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בעיר כשהם סובלים מפציעות בגפיים. גם נהג הרכב הפוגע פונה במצב קל.

על פי דיווח של מד"א, בשעה 19:06 התקבל דיווח במוקד 101 על שני הולכי רגל שנפגעו מרכב ברחוב אצ"ל בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים סורוקה 3 פצועים, בהם שני הולכי רגל כבני 30 במצב בינוני עם חבלות בגפיים ונהג הרכב במצב קל.

מהתאונה פונו שלושה פצועים, בהם שני הולכי רגל. צילום: דוברות מד"א

אתמול (שישי) נהרג אדם אחד ושלושה נפצעו בתאונה קשה סמוך לקיבוץ להב, בכביש 358. ככל הנראה שתי  מכוניות פרטיות התנגשו חזיתית בכביש דו-סטרי. מעוצמת הפגיעה נהרג במקום אחד מהנהגים, גבר כבן 30. שלושה נפגעים, בהם ילד כבן 8, פונו לסורוקה במצב אנוש ובינוני.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א, שי אראל סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד, חלקם הקדמי של כלי הרכב נפגע קשות ואחת המכוניות הוסטה לשוליים מעוצמת הפגיעה. נהג אחד הרכבים, גבר כבן 30, נלכד כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

"שלושה נפגעים נוספים מהתאונה שחולצו מהרכבים טופלו בשטח על ידי הצוותים של מד"א ופונו לבית החולים סורוקה כשמצבו של אחד אנוש והשניים הנוספים במצב בינוני".

התאונה ליד קיבוץ להב. צילום: תיעוד מבצעי מד"א