מותה של האישה נקבע במקום. צילום: דוברות איחוד הצלה

אירוע קשה התרחש בשעות הערב בכניסה המערבית לבאר שבע. בשעה 20:42 התקבל דיווח במוקד מד"א נגב על הולכת רגל שנפגעה מרכב. חובשים ופראמדיקים שהגיעו למקום דיווחו על אישה כבת 60 הסובלת מפגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותה.

פראמדיק מד"א אנדריי וסקו סיפר: "כשהגענו למקום התאונה ראינו אישה כבת 60 שוכבת במרכז הכביש בסמוך לרכב עם פגיעות קשות מאוד בחלקו הקדמי. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. נוסעי הרכב, צעיר וצעירה בשנות ה-20 שהיו נסערים, נבדקו בשטח ולא נזקקו לפינוי לבית חולים".

אליה יצחק טובול ראש סניף איחוד הצלה בבאר שבע סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים נתקלנו בהולכת הרגל שסבלה מפגיעה רב מערכתית כתוצאה מפגיעת רכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותה בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

שמעון זגורי מתנדב זק״א באר שבע, אמר: ״מדובר בהולכת רגל שככל הנראה ירדה בתחנת אוטובוס ומסיבה שאינה ברורה נדרסה בעוצמה על ידי רכב פרטי. כשהגעתי לזירה הגברת היתה שכובה במרכז הכביש עם פגיעה קשה וללא הכרה. לצערי צוותי מד״א נאלצו לקבוע את מותה במקום. מתנדבי זק״א מצוות באר שבע מטפלים בגופת ההרוגה ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

נהג הרכב הפוגע עוכב לחקירה בידי בוחני תאונות דרכים ממרחב הנגב. כביש 25 באזור התאונה נסגר לתנועה ובמקום שוטרים המכוונים את התנועה לדרכים חלופיות.

זירת התאונה בכניסה המערבית לבאר שבע. צילום: דוברות איחוד הצלה

ביום שני נקבע מותה של תושבת מושב ניר עקיבא, אליאנה קטני, שנפצעה יום קודם לכן בתאונה בין משאית ושני כלי רכב פרטיים סמוך לצומת מבועים בכביש 293.

מהמועצה האזורית מרחבים מסרו כי "אסון כבד אירע לפני החג. התבשרנו בצער עמוק כי אליאנה קטני (47), תושבת ניר עקיבא, נפטרה מפצעיה בבית החולים. המועצה האזורית מרחבים וקהילת מרחבים משתתפת באבלה הכבד של המשפחה. צוותי הרווחה, החינוך והקהילה כולה מלווים ועוטפים את המשפחה ונסייע ככל שנדרש".

אליאנה הותירה אחריה בעל, שלושה ילדים, הורים, שתי אחיות ואח, משפחה וחברים.