צילום: ירון ברנר ההופעות של הג'ירפות הוגדרו לא פעם כהופעות מופרעות, ועדיין ההופעה שהם נתנו אתמול (יום ג') בברקה באר שבע שברה שיאי מופרעות. ולא במובן החיובי.

במהלך ההופעה, הזמין סולן הלהקה, גלעד כהנא, את א' בת ה-30 מהקהל לבמה. "עשינו איתו לחיים במהלך ההופעה. אמרתי לו שבא לי על הבירה שלו, והוא העלה אותי לבמה. הוא התחיל לשאול אותי כל מיני שאלות ואמר לי לדבר למיקרופון. דיברנו על זה שבהופעה האחרונה שלהם הם איחרו בשעתיים. הוא אפילו שאל אותי עם מי אני נמצאת. האמת שהיה נחמד להיות על הבמה".

קצת לאחר מכן, סיפרה א', חלה תפנית חדה בהתנהגותו של כהנא: "הייתי קצת שיכורה וכנראה דיברתי קצת שטויות. אז הוא החליט שנמאס לו מהשטויות שלי, ופשוט דחף אותי מהבמה. הוא היה מאחורי ופשוט דחף אותי מהכתפיים לתוך הקהל. הייתי על עקבים, ונחתתי על הרגליים. באותו רגע לא הרגשתי יותר מידי כאב, אבל היום בבוקר קמתי וכל הרגל שלי הייתה נפוחה".

בגרסתה של א' תומך גם לפחות אחד מהנוכחים. לדבריו כהנא ניסה לפלרטט עם א' על הבמה והיא סירבה: "הוא התחיל סוג של פלירטוט איתה, אבל היא לא
זרמה איתו והשתלטה לו המיקרופון. ראו בשפת גוף שלו שהוא רוצה שהיא תרד מהבמה, ואחרי שהשתלטה לו על הבמה הוא דחף אותה. מזל שהיא נפלה שם על אנשים".

הכאב הפיזי מטריד את א' פחות מההשפלה: "זה מאוד משפיל שזורקים אותך מהבמה. זה לא הגיע לי. הוא נכנס לאיזה אגו טריפ מטורף, וזה משפיל. כנראה שנמאסתי עליו והוא רצה להמשיך בהופעה. אני לא מבינה למה הוא פשוט לא הראה לי את המדרגות, למה הוא זרק אותי. זה נכון שהייתי קצת שיכורה, אבל לא העלבתי אותו. אם לא מתאים לך שאני על הבמה תגיד לי ללכת. אני לא אתן לאף אחד להשפיל אותי".

היום א' שוקלת לתבוע את כהנא, אבל מה שבטוח, לדבריה, זה שאף פעם לא תלך שוב להופעה של הלהקה.

מלהקת הג'ירפות נמסר כי כהנא מעולם לא דחף אף אחד מהבמה, גם לא בהופעה אמש. בלהקה גם הדגישו כי ביקשו מא' לרדת מהבמה כמה פעמים, ולאחר הפעם השלישית היא החליטה לקפוץ מהבמה והם מקווים שהיא תרגיש טוב יותר.