צילום: Index open ההתעללות בחתולי הרחוב בבאר שבע - נמשכת. תושבות רחוב סוקולוב בשכונה א' בעיר הגישו תלונה למשטרה בשל התעללות לכאורה של אחד מתושבי הרחוב בגורי חתולים.

ב', אחת מתושבות השכונה סיפרה "אמא שלי יוצאת לעבודה בכל בוקר בשעה חמש, ונותנת אוכל לחתולים בשכונה. באחד הבקרים היא שמעה רעש של חתולים מייללים, וראתה את אחד התושבים מרביץ לחתולים שאכלו עם קרש מעץ ועליו מסמרים. הוא כנראה הרג שלושה גורי חתולים שנשארו לשכב ברחוב וגור אחד הצליח לברוח". לדברי ב' לאחר מכן נכנס האיש לבית כנסת כשמכנסיו מגואלים בדם.

הפציעה שאחרי ההתעללות (צילום: באדיבות תושבות השכונה)

למרבה הצער, מקרה זה לא היה סוף הסיפור המחריד: בשבוע שעבר כשיצאה ב' מביתה הסבו ילדיה את תשומת ליבה לכך שאותו תושב שוב מכה את החתולים:
"הבת שלי ראתה את זה, ואמרה לי תסתכלי על העיניים שלו, הן מלאות כעס. פחדתי להגיד לו משהו. כשהערתי לו הוא אמר לי: 'אני אהרוג את כל החתולים בשכונה'".

מאז בתה בת ה-11 של ב' פוחדת לצאת החוצה בערב. "הבת שלי שמעה אותו צועק וראתה מה הוא עשה, ומאז היא מפחדת. גם אני קצת מפחדת, אם היום הוא הורג חתולים אז אי אפשר לדעת מה הוא יעשה. זה מסוכן ומפחיד".

ב' סיפרה על כך לחברה, ויחד פנו לעמותת תנו לחיות לחיות שהגישה בשמן תלונה במשטרה. עכשיו ב' חוששת לשלומם של החתולים, אבל גם לשלומה ולשלום בני משפחתה, מאחר שלדבריה האיש הסתובב עם "מבט של רצח בעיניים".

"אני לא יודעת למה הוא עושה את זה. כנראה הוא לא אוהב בעלי חיים. אני לא יודעת מה עובר בראש לאדם שמתעלל ככה בחיות", סיכמה.

מהמשטרה נמסר כי התקבלה תלונה וכי הנושא נמצא בחקירה של משטרת באר שבע.