צילום: index open תושבי שכונה ו' החדשה בבאר שבע כמעט ולא הצליחו לישון בלילה שבין יום ראשון לשני. אמנם בני נוער לא הרעישו בפארק וגם לא נערכה מסיבת סטודנטים רועשת. עם זאת, תושבי השכונה, שגרים בסמיכות לבית הספר "אמי"ת", נאלצו לשמוע משך שעות ארוכות את צלצול בית הספר.

מטרד הרעש החל בסביבות השעה 10 בלילה. התושבים בדקו וגילו שמקור הרעש החזק הוא בצלצול בית הספר, שהחל פתאום להתנגן ללא הפסקה. "לא הצלחתי להירדם, והייתי בטוח שאני מדמיין", סיפר אבי שגר בשכונה. "המוזיקה הזו התנגנה והתנגנה והתנגנה עד שבשלב כלשהו היית מרוכז במוזיקה ולא הצלחת לעצום עין".

אבי לא היה היחיד. תושבים רבים התקשרו למוקד העירוני לדווח על הרעש. במוקד מסרו כי ככל הנראה מדובר בתקלה, ובינתיים נראה היה שאת המנגינה
הזאת אי אפשר להפסיק.

תושבות אחרת, טניה רידינסקייב, הדגישה כי למרות שמדובר היה במוזיקה נעימה היא הפכה במהרה למטרד: "זו היתה מוזיקה כמו מקופסה של בלרינה. משהו נעים כזה, שמשמש בהפסקות של בית הספר. אבל אחרי כמה פעמים זה נמאס. זה גם היה מאוד חזק ושמעו את זה בכל השכונה. אני זוכרת שבאחת וחצי בלילה זה עדיין התנגן".

תושבים אחרים סיפרו כי המוזיקה הזכירה להם את אוטו הגלידה המיתולוגי, אך כולם הסכימו שהתקלה גרמה להם לקום עייפים אחרי שכמעט ולא עצמו עין במהלך הלילה.

מעיריית באר שבע נמסר: "לצערנו לאור תקלה טכנית באיפוס המכשיר - הופעל הצלצול. הבעיה טופלה על ידי חברת "בת-קול".