כתב אישום חמור הוגש נגד צעיר בן 20 מדימונה המואשם בביצוע מעשים מגונים בנערה בת 13 לאחר שזו הגיעה אליו לצורך ניקוב פירסינג. מכתב האישום, שהוגש בסוף השבוע האחרון לבית המשפט המחוזי בבאר שבע על ידי באת כוחה של הפרקליטות, עו"ד הילה כהן-קדוש, עולה כי הנאשם הינו בעל עסק בלתי מורשה לביצוע פירסינג וקעקועים בעיר ואת הנערה הוא הכיר בחודש אוקטובר האחרון כאשר זו, כאמור, הגיעה לביתו לצורך ניקוב פירסינג.

עוד עולה מכתב האישום, כי לפני כשלושה שבועות ביקש הצעיר מהנערה להיפגש עימו. הנערה הסכימה והנאשם נסע עימה לביתו, שם הוא ביצע בה מעשים מגונים, החל ללטף את ירכיה, נישק אותה על לחיה ועל פיה, חרף תחנוניה לחדול ממעשיו. הנערה ניסתה להתנגד ולהדוף את הנאשם מעליה, בעטה בו וסטרה לו, אך זה בתגובה החזיק בידיה, הרים את חולצתה ונשך אותה בחזה. לאחר מכן, כך על פי כתב האישום, הוא ביצע בה מעשה אינוס, שבמהלכו הוא אמר לנערה, כי "אל תדאגי, את תתרגלי וזה לא יכאב".

החשוד טען כי סבר שהנערה בת 18. צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק

גם לאחר שדיממה על הסדין, כך נטען בכתב האישום, הוא ביצע בה מעשה אינוס נוסף ולא חדל ממעשיו עד שהגיע לסיפוקו המיני. בהמשך הוא נטל את הסדין המוכתם בדמה של הנערה והשליך אותו בכוונה להשמיד ראייה למעשיו. בשל מעשיו של הנאשם נגרמו לנערה חבלות באזור איבר המין, באזור החזה ובמקומות נוספים בגופה.

בעקבות תלונתה של הנערה נעצר הנאשם ובחקירותיו הוא טען כי סבר שהנערה היא בת 18 וכי יחסי המין עימה, כך לטענתו, היו בהסכמה. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו עולה כי בעל רישום פלילי בעבירות אלימות.

"המשיב (הנאשם) ניצל את היכרותו עם הקטינה", נאמר בבקשת הפרקליטות, "על מנת לגרום לה להיפגש איתו כדי לממש את דחפיו המיניים. כאשר ניסתה הקטינה להתנגד באופן אקטיבי למעשיו של המשיב, הוא השתלט עליה בכוח על מנת לבצע בה את זממו. המשיב לא חס על הקטינה ומספר דקות לאחר האונס הראשון הוא אנס אותה בשנית על אף תחנוניה ובכייה. התנהגותו של המשיב באירוע מדברת בעד עצמה בדבר חומרתה והמסוכנות הגבוהה אשר נובעת מהמשיב".